Všechny platby u nás jsou zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 4 600,- Kč Doručení do 48 hodin (v pracovní dny) v celé ČR.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ PT3000

Dálkové ovládání elektronických obojků Martin System - obojků  CHAMELEON III B a  Martin System Micro Trainer B, ovladačů Finger Kick  i výcvikové pomůcky  Dogtrophy je plně kompatibilní se všemi ovladači značky Martin System včetně dálkového ovládání  PT3000.

Dálkové ovládání Pro Trainer 3000 je schopno ovládat až 2 různé obojky na velký dosah ( až 3000 m s Micro Trainer B). 4 stimulační tlačítka lze konfigurovat samostatně podle vašich potřeb - využijte potenciál elektronických výcvikových obojků i díky fukcím, které vám nabízí právě ovladač PT3000 !!!

7 394,57 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení
Kód: RC_PT3000
DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ PT3000
RC PT3000 MARTIN SYSTEM Remote control PT3000
ZDARMAZDARMA
Doručení do 48 hodin
Doručení do 2 dnů
na jakoukoli adresu v ČR
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Spolehlivý servis
Spolehlivý záruční
a pozáruční servis

Detailní popis produktu

PT3000 DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Vysílač PT3000  dosah 1500 metrů s Chameleon IIIB as  Micro Trainer B dokonce  3000 m. Toto dálkové ovládání má 18 úrovní stimulace a 8 programových režimů. PT3000 umožňuje trénovat dva psy na stejném vysílači (protože vysílač má dvě frekvence). Pro každého psa máte 2 stimulační tlačítka, která vám v případě potřeby dávají možnost pracovat se dvěma různými frekvencemi pro jednoho psa . Vysílač si automaticky zapamatuje poslední úroveň stimulace zvolenou pro každé tlačítko.

TECHNICKÉ ÚDAJE

 • 18 úrovní stimulace
 • Displej LCD
 • Používá CR2 baterii (3V)
 • Rozměry: 160x55x24mm
 • Hmotnost: 92 g
 • Kompatibilní s Micro Trainer B, Chameleon IIIB a Finger-Kick.

 

8 programů:

 • Klikr (úroveň 0)
 • Stimulace s/bez tónu
 • Stimulace (1/4 sekundy) s tónem/bez tónu
 • Stoupající stimulace s/bez tónu
 • Výstražný tón (1 sekunda), po kterém následuje stimulace

 

Manuály:

 

Videonávody:

 • PT3000 Osm provozních režimů

PT3000 All mode z Martin System on Vimeo .

 • PT3000 Spárování s Chameleon®III B

PT3000 Párování s Chameleon®III B z Martin System on Vimeo .

 • PT3000 Párování obou stran

PT3000 Pairing both side from Martin System on Vimeo .

 • PT3000 Spárování s Micro B

PT3000 Pairing with Micro B z Martin System on Vimeo .

 • PT3000 Spárování s Finger Kick

PT3000 - Pairing with Finger Kick z Martin System on Vimeo .

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

1_Martin System - úvod1 CZ 2

Za světoznámou značkou elektronických výcvikových obojků  Martin System® stojí jeden z nejlepších kynologů světa Bart Bellon .

Jako jediný kynolog na světě se může  pochlubit sedmi tituly šampion belgického ringsportu (jedné z nejtěžších kynologických soutěží na světě) V roce 2002 Bart Bellon dokonce dosáhl nejvyššího skóre , jaké kdy kdo dosáhl (dříve i poté) na mistrovství v belgicku. 

Chcete vědět, jak to udělal? Odpovědí je jeho systém výcviku a výchovy psů známý jako NePoPo®, který doslova  tvoří   sebevědomé a agilní psy plnící každý povel v každém prostředí s velkým zanícením a to doslova srdcem a duší.

Jako přirozenou součást této výchovy a výcviku využívá Bart Bellon i elektronické výcvikové obojky Martin System® ,  na jejichž vývoji se sám podílel. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívají 6 klíčových technologií, které jiné elektronické obojky nemají a proto s nimi není možné dosáhnout takových výsledků, jako se zapojením elektronických výcvikových obojků Martin System® v kombinaci s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tady je stručná historie samotné značky  Martin System®:

1978

Společnost SA „Nouveaux Etablissements Charles Martin“ (dále jen „Martin System®“) byla založena M. Charlesem Martinem.

Prvotní hlavní činností společnosti byla distribuce a montáž elektrických topných systémů, zejména značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin se rozhodli diverzifikovat svoji činnost a investovat do výzkumu a vývoje systémů výcviku psů, zde se zrodila značka Martin System®

Z roku na rok aktivita související se systémy výcviku psů narůstala a byla vyvinuta celá škála produktů pro výcvik psů, ale i výcvik sokolů a také v obecném výcviku a dozoru zvířat.

2018

Akvizice společností BCBB

Více než deset let Bart & Michael Bellon , majitelé BCBB, úzce spolupracovali s Martin System® a M. Charlesem Martinem. Obchodní i technologická spolupráce přinesla společnosti významnou přidanou hodnotu při vývoji nových produktů.

Pro M. Charlese Martina bylo logickým krokem prodat a předat společnost BCBB.  Mezitím BCBB vyvinula své vlastní produkty využívající nejmodernější technologie v elektronice od Martin System.

Převzetí umožnilo společnosti Martin System® dále rozvíjet své produktové portfolio se správným zaměřením a potřebným tržním know-how. Zkušenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikem psů představují pro společnost neuvěřitelnou výhodu a odlišení, které můžete nyní využít i Vy !!!