Všechny platby u nás jsou zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 4 600,- Kč Doručení do 48 hodin (v pracovní dny) v celé ČR.

Doprava a platba - u nás je to jednoduché

  • Všechny platby u nás jsou zdarma 
  • Doprava zdarma při nákupu nad 4 600,- CZK v rámci České republiky
  • Doprava při nákupu do 4 600,- CZK v rámci ČR již od 190,94 Kč 
  • Doručení do 48 hodin v rámci ČR*

*platí u zboží skladem, doručování se realizuje kurýrními společnostmi v pracovní dny.

 

Oficiálny distribútor 350 x 350

 Jsme autorizovaný oficiální dodavatel produktů MARTIN SYSTEM®

 Víme co od nás potřebujete - objednat rychle, bez vyplňování zbytečných informací a zaplatit platební kartou či internetbankingem, abyste se s kurýrem již nemuseli zdržovat - ať už manipulaci s hotovostí, nebo platební kartou a posterminálem kurýra, nebo prostě chcete aby zásilku převzal za Vás někdo jiný a neměl starosti s jejím vyplacením :)

Také víme, že když už elektronické výcvikové obojky či jiné zboží u nás objednáte, je super pokud je zásilka již druhý den u Vás a že chcete aby byla chráněna proti poškození kvalitním přepravním obalem.

Že se stejně může stát nehoda a kurýr cestou zásilku rozbije - ale takový je život. To ovšem neznamená, že s takovou zásilkou máte nějaké starosti. Zásilku jednoduše nepřeberte a my se postaráme o vše ostatní - včetně doručení náhradní zásilky :)

Taková situace však většinou nenastane - stále "jedním okem" dohlížíme na Vaše zásilky a častokrát víme dříve než Vy, že vznikl problém a tak jej vyřešíme dříve než si něčeho všimnete :) 

Záleží nám na Vás a tak se k Vašim objednávkám i chováme !!!!

  

A jak na platby za skvělé výcvikové obojky, či jiné zboží koupené u nás?:

 Využíváme jednu z nejlepších a nejbezpečnějších platebních bran v současnosti:

ComGate

ComGate je čistě časká společnost ryze česká společnost, která platební služby poskytuje již 20 let. Do oblasti platebních služeb přináší transparentnost a vysokou úroveň bezpečnosti v on-line prostoru.

ComGate Payments, as je platební instituce, která spadá pod dohled České národní banky. Kromě toho je ze zákona povinným subjektem vůči Ministerstvu financí České republiky, se kterým spolupracuje v otázkách zamezení praní špinavých peněz (AML).

U nás můžete platit platebními kartami různých druhů a také využívat internetbanking, pokud je tato forma placení pro Vás pohodlnější:

          maestro_jpgmaster-card_jpgvisa_jpglogoapplepaySSPOR_vVUB-v

 

Kontakt pro případné dotazy a reklamace související s platbami platebními kartami a internetbankingem:


ComGate Payments, as
Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267