Všechny platby u nás jsou zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 4 600,- Kč Doručení do 48 hodin (v pracovní dny) v celé ČR.

Proč používat právě výcvikové elektronické obojky MARTIN SYSTEM®

Výcvikové elektronické obojky MARTIN SYSTEM®

Vaše cesta do světa bezpečné a harmonické komunikace s Vaším psem.

                                                                                                                                          CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (3)

Hned na úvod je třeba říci, že do Říma vede 1000 cest ak Vašemu cíli – zda ​​je to například spolehlivé přivolání, disciplinované plnění povelů, zabránění štvání zvěře, nebo perfektní výkon Vašeho psa ve sportovní kynologii vede také mnoho způsobů a Vašich cílů lze často dosáhnout i bez elektronického obojku.

Elektronický obojek je jen jeden z tréninkových prostředků, které jsou Vám k dispozici pro dosažení cíle. Je však mimořádně efektivní, zejména v situacích, kdy psa nemáte přímo u sebe.

Většina nám známých elektronických obojků dostupných na trhu však působí na psa výlučně represivně a bohužel častokrát i bolestivě přes elektrické korekce mají za cíl „aby pes dostal konečně rozum“.

Je proto správné, nejen z řad laické kynologické veřejnosti, ale také ze strany zkušených kynologů pečlivě zvážit použití elektronických obojků represivním způsobem, který jednoznačně snižuje komfort Vašeho psa. Už jen použití běžných elektronických obojků v situaci, kdy jste na vycházce a během ní začne mrholit... Ne každý si uvědomuje, že se psovi vlivem vlhka zásadně zvyšuje vodivost kůže a že dosud prakticky neškodný zásah z elektronického obojku například na úrovni 2 je pro psa v takto změněných podmínkách najednou mimořádně bolestivý...a to nemluvíme o dalších rizicích jako je riziko vzniku nekrózy či bolestivé korekce ze strany psovoda vlivem nedoléhajících kontaktů obojku na krk psa, které si psovod mylně vysvětluje jako nízkou úroveň stimulu a neustále ho zvyšuje ....

I pro tyto důvody je používání elektronických obojků značky MARTIN SYSTEM® jako z jiného světa. Obojky této značky jsou vybaveny špičkovými technologiemi, které díky jedinečným patentovaným technologiím dokáží zajistit harmonickou, bezbolestnou a férovou komunikaci s Vaším psem za účelem dosažení Vašich cílů tak aby soužití s ​​Vaším psem bylo Vám oběma pro radost !!!

Elektronické obojky MARTIN SYSTEM® (CHAMELEON® III B i Martin System™ Micro Trainer B) komunikují díky aplikaci Doggify s Vaším mobilem

Vychutnejte si tuto revoluční technologii ve světě výcvikových obojků komunikujte s vaším výcvikovým obojkem prostřednictvím mobilu:


S aplikací Doggify a technologií «BLUETOOTH» budete:

 • informováni o kvalitě kontaktu obojku s tělem Vašeho psa (technologie obojku automaticky neustále kontroluje existenci kontaktu obojku s tělem Vašeho psa)
 • informováni o úrovni baterie
 • informováni o teplotě obojku a teplotě Vašeho psa* (velmi praktické například při převozu psa v autě v letních vedrech...)
 • můžete si přes Váš mobil naladit některé pokročilé parametry Vašeho výcvikového obojku.
  všechny úrovně vašeho obojku lze upravit tak, abyste měli Vy a Váš pes ten nejlepší pocit při každé tréninkové aktivitě
  Zakažte stimulaci v zemích, kde není povolena.

 

* V dosahu připojení bluetooth

Doggify App z Martin System on Vimeo .

 

PATENT CHAMELEON® - revoluční řešení uchycení obojku na krku psa Vám dává spoustu výhod:

 • optimalizuje kontakt elektronického obojku s tělem Vašeho psa, neboť kontaktní body jsou na boku (eliminuje tak selhání psovoda, který si nulovou reakci ze strany psa vlivem nedoléhajících kontaktů velmi často mylně vysvětluje jako nízkou úroveň stimulu a neustále ho zvyšuje...
 • umožní Vám jednoduše změnit polohu kontaktních bodů a vyhnout se vzniku mechanické nekrózi
 • uzpůsobeno pro použití s ​​různými druhy kontaktů (možno dokoupit) pro 100% kvalitní kontakt s tělem Vašeho psa
 • "neviditelný" na krku vašeho psa, když je nutná diskrétnost (ne každý chce prezentovat, že jeho pes má na krku elektronický obojek)

 

Chameleon® Patent z Martin System on Vimeo .

 

FINGER KICK - nejlepší sada HANDS FREE pro Váš dálkový ovladač elektronického obojku na trhu:

 • Více než 10 let prodeje
 • Nejmenší
 • Nejlepší výdrž baterie
 • Nejlepší rozsah mezi Finger Kick a dálkovým ovladačem

Pomocí Finger Kick můžete mít při výcviku svého psa volné obě ruce! Naše nejoblíbenější inovace - představte si, že na procházce nemusíte držet v ruce neustále dálkový ovladač (nebo ho mít zavěšen pohotovostně na krku), ale Vašeho psa ovládáte přes diskrétní "prstýnek" na ruce... paráda !!!

FINGER KICK z Martin System on Vimeo .

 

KONTAKTNÍ MĚŘENÍ S POMOCÍ PATENTU NHT A SSC - klíčové technologie elektronických výcvikových obojků MARTIN SYSTEM®:

technologická vyspělost obojků MARTIN SYSTEM® umožňuje to, co jiné elektronické obojky neumí - rozpoznat kvalitu kontaktu s tělem psa:

 • kvalitní kontakt se vyhýbá jakékoli nedobrovolné nadměrné stimulaci
 • jste si tak v každém okamžiku jisti, že Váš obojek je správně nasazen na krku vašeho psa a tudíž je plně funkční

CONTACT MEASUREMENT z Martin System on Vimeo .

 

SSC – STIMULATION À SENSATION CONSTANTE - automatický systém zabezpečující konstantní hodnotu stimulu bez ohledu na vnější podmínky

 
Inovace, která umožňuje považovat elektronické výcvikové obojky MARTIN SYSTEM® jednoznačně za nejlepší na světě.

 

Bez ohledu na vnější podmínky - vlhkost vzduchu, vlhkost chlupů psa nebo jejich tloušťku či hustotu - technologie SSC neustále (několikrát za sekundu) snímá požadované hodnoty a na jejich základě určuje procesor hodnotu - intenzitu impulsu - ten se tedy v závislosti na vnějších podmínkách mění tak , aby naše psy cítili neustálé konstantní vnímání pocitů.


TATO TECHNOLOGIE JE PATENTOVÁNA A VYUŽÍVAJÍ JI VÝLUČNÉ OBOJKY MARTIN SYSTEM®.

Toto je fantastický patent, kterým MARTIN SYSTEM® chrání dobré životní podmínky Vašeho psa a nedovolí, aby změnou vnějších podmínek byl Váš pes nechtěně vystaven silnějšímu impulsu, než chcete Vy sami. Zajistěte pro svého psa i pro sebe to nejlepší, zažijte i Vy pocit jistoty, když pracujete elektronickým obojkem.

SSC – STIMULATION À SENSATION CONSTANTE z Martin System on Vimeo .

 

NHT – NOVÁ HIGH TECHNOLOGIE

Pomocí této patentované technologie je MARTIN SYSTEM® schopen zmenšit velikost svých obojků CHAMELEON® III B i Martin System Micro Trainer B - takže jsou lehké, příjemně nositelné a elegantní:

 • žádný kompromis mezi velikostí a funkčností
 • prodloužená výdrž baterie
 • konzistentní elektronická stimulace

NHT – NEW HIGH TECHNOLOGY z Martin System on Vimeo .

 

Vítejte tedy ještě jednou ve světě

MARTIN SYSTEM®

kde se vášeň pro psy a jejich výcvik potýká s vášní pro inovace a dokonalost.

 

Pokud jste doposud váhali, jestli se obávali zařadit elektronický obojek do výchovy a výcviku Vašeho psa - už víte, že jste na správném místě !!!