Všechny platby u nás jsou zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 4 600,- Kč Doručení do 48 hodin (v pracovní dny) v celé ČR.

DOGTROPHY & PT3000 & Finger Kick

Skvělá vychytávka pro efektivní výcvik - Dogtrophy je dálkově ovládaný dávkovač velkých míčků (3 míčky o průměru 9 cm), kde můžete okamžitě, bez pohybu a na velkou vzdálenost odměnit požadované chování vašeho psa.

Používá se jako přímá/nepřímá odměna. Ideální například pro trénink vysílaček , nebo revíru . Buduje u psů správný drive a zánět pro trénink.

28 666,40 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Kód: BE-102
DOGTROPHY & PT3000 & Finger Kick
[set dt pt3000] DOGTROPHY & PT3000 & Finger Kick
ZDARMAZDARMA
Doručení do 48 hodin
Doručení do 2 dnů
na jakoukoli adresu v ČR
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Spolehlivý servis
Spolehlivý záruční
a pozáruční servis

Detailní popis produktu

DOGTROPHY

Výborná tréninková pomůcka budující drive a nasazení/motivaci psa pro trénink. Každý kdo pracuje nebo vlastní psy ví, že motivovaný pes je při tréninku více než polovina úspěchu.

Využijte i Vy moderní tréninkovou pomůcku Dogtrophy jako přímou či nepřímou odměnu pro Vašeho psa a budete mile překvapeni.

DOGTROPHY obsahuje:

  • Podavač míčů DogTrophy
  • 3 velké míčky (9cm)
  • PT3000 - dálkový ovladač
  • FingerKick (umožňuje ovládat celé zařízení prostřednictvím malého ovladače na prstu vaší ruky – během celého tréninku tak máte volné ruce !!!)
  • Nabíjecí souprava
  • Praktický transportní kufřík

 

  • *Vertikální stojan není součástí dodávky!

 

Manuály:

 

 

Ukázka tréninku vysílačky a budování rychlosti pomocí DOGTROPHY & PT3000 & Finger Kick -   Bart Bellon - jeden z nejlepších kynologů na světě:

plná rychlost na Dogtrophy a plná rychlost zpět.....zakašlání v ukázce není povel...učíme tak psa nereagovat na jakýkoli zvuk...ale až na skutečný povel...


 

Ukázka tréninku odvolání psa pomocí DOGTROPHY & PT3000 & Finger Kick - Bart Bellon - jeden z nejlepších kynologů na světě:

odvolání psa jen pár metrů od cíle - vzdálenost odvolání psa se neustále mění ... odvolání je odvolání ... bez diskuse ... bez opakovaného povelu .... pes však ví, že se mu poslechnout vyplatí .... jako odměnu ho posíláme znovu za míčem spadlým až když je pes v plné rychlosti...

 

Ukázka tréninku vysílačky a budování rychlosti pomocí DOGTROPHY & PT3000 & Finger Kick - Bart Bellon - jeden z nejlepších kynologů na světě:

pusťte míč až když je pes v plné rychlosti, abyste odměnili plnou rychlost ... mnoho lidí se snaží psa zrychlit tím, že pustí míček, když je pomalý ... VÝSLEDEK ... pes bude pomalejší a pomalejší...
naučte se myslet jako pes !....odměňujte jen žádané chování !!!

 

 Ukázka nácviku poslušnosti hrou - DOGTROPHY jako nepřímá odměna:

do Říma vede 1000 cest - nemusíte vždy držet pamlsky v ruce, aby pes poslouchal vaše pokyny (přímá odměna) ...využijte DOGTROPHY...a pes bude vědět, že odměna přijde, i když ji nevidí ve vašich rukou - odbourejte závislost vašeho psa na pamlscích či hračkách ve vašich rukou...

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výcvikové pomůcky
Záruka: 2 roky

1_Martin System - úvod1 CZ 2

Za světoznámou značkou elektronických výcvikových obojků  Martin System® stojí jeden z nejlepších kynologů světa Bart Bellon .

Jako jediný kynolog na světě se může  pochlubit sedmi tituly šampion belgického ringsportu (jedné z nejtěžších kynologických soutěží na světě) V roce 2002 Bart Bellon dokonce dosáhl nejvyššího skóre , jaké kdy kdo dosáhl (dříve i poté) na mistrovství v belgicku. 

Chcete vědět, jak to udělal? Odpovědí je jeho systém výcviku a výchovy psů známý jako NePoPo®, který doslova  tvoří   sebevědomé a agilní psy plnící každý povel v každém prostředí s velkým zanícením a to doslova srdcem a duší.

Jako přirozenou součást této výchovy a výcviku využívá Bart Bellon i elektronické výcvikové obojky Martin System® ,  na jejichž vývoji se sám podílel. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívají 6 klíčových technologií, které jiné elektronické obojky nemají a proto s nimi není možné dosáhnout takových výsledků, jako se zapojením elektronických výcvikových obojků Martin System® v kombinaci s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tady je stručná historie samotné značky  Martin System®:

1978

Společnost SA „Nouveaux Etablissements Charles Martin“ (dále jen „Martin System®“) byla založena M. Charlesem Martinem.

Prvotní hlavní činností společnosti byla distribuce a montáž elektrických topných systémů, zejména značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin se rozhodli diverzifikovat svoji činnost a investovat do výzkumu a vývoje systémů výcviku psů, zde se zrodila značka Martin System®

Z roku na rok aktivita související se systémy výcviku psů narůstala a byla vyvinuta celá škála produktů pro výcvik psů, ale i výcvik sokolů a také v obecném výcviku a dozoru zvířat.

2018

Akvizice společností BCBB

Více než deset let Bart & Michael Bellon , majitelé BCBB, úzce spolupracovali s Martin System® a M. Charlesem Martinem. Obchodní i technologická spolupráce přinesla společnosti významnou přidanou hodnotu při vývoji nových produktů.

Pro M. Charlese Martina bylo logickým krokem prodat a předat společnost BCBB.  Mezitím BCBB vyvinula své vlastní produkty využívající nejmodernější technologie v elektronice od Martin System.

Převzetí umožnilo společnosti Martin System® dále rozvíjet své produktové portfolio se správným zaměřením a potřebným tržním know-how. Zkušenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikem psů představují pro společnost neuvěřitelnou výhodu a odlišení, které můžete nyní využít i Vy !!!