Všechny platby u nás jsou zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 4 600,- Kč Doručení do 48 hodin (v pracovní dny) v celé ČR.

Elektronický obojek Chameleon® III B + charging kit

Nepochybně jeden z nejlepších výcvikových elektronických obojků na světovém trhu. Díky nejmodernějším patentovaným technologickým inovacím obojek Chameleon® III B poskytuje přesně to, co hledáte – výcvik posunete na úplně jinou úroveň. Získáte psa plnícího povely spolehlivě, s nadšením a entuziasmem iv tom nejrušivějším prostředí a to vše při zachování pohody a bezpečnosti při výcviku.

Ideální volba pro všechny, kteří už mají ovladač Martin System a tedy nepotřebují kupovat celý set – chtějí obojek pro svého dalšího psa, původní obojek ztratili, nechtěně někde zapomněli a pod. 

Odkaz na video: Výcvik s elektronickými obojky Martin System: Žádné obavy, pouze nadšení!

Varianta:
18 523,52 Kč
Dostupnost: Na objednávku Na objednávku Skladem Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
7.6.2024 7.6.2024 3.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Kód: BE-080 BE-081 BE-082 Zvolte variantu
Elektronický obojek Chameleon® III B + charging kit
BE 082 MARTIN SYSTEM Chameleon® III B (Large) + charging kit 0
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Doručení do 48 hodin
Doručení do 2 dnů
na jakoukoli adresu v ČR
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Spolehlivý servis
Spolehlivý záruční
a pozáruční servis

Detailní popis produktu

Elektronický obojek Chameleon® III B + charging kit

Elektronický obojek Chameleon® III B je nepochybně jeden z nejlepších výcvikových obojků na světě. Má nejvyšší stupeň technologických inovací ze všech předních světových značek a oproti konkurenčním výrobkům má ještě jednu obrovskou výhodu – jeho vývoj je realizován ve spolupráci s jedním z nejlepších kynologů na světě (Bart Bellon). 

V podobě výcvikového obojku Chameleon® III B tak do rukou dostáváte skutečně funkční, neobyčejně efektivní výcvikovou pomůcku , která Vám výrazně usnadní dosažení Vašich cílů - ať už jsou to výzvy ve služební, nebo sportovní kynologii, nebo "jen" malé - velké výzvy běžných " spíčkáře“ jako je skutečně spolehlivé přivolání, ukázněná chůze na vodítku, socializované chování vůči návštěvám, řešení problémů s útěky za zvěří a pod. 

Obrovskou výhodou výcvikových obojků MARTIN SYSTEM®   je skutečnost, že nejsou v žádném případě trestací či averzivní prostředky ke korigování psů , právě naopak, jsou skvělým výcvikovým doplňkem pro všechny, kteří cítí potřebu zasáhnout do chování psa v každém okamžiku, ve kterém to potřebují , komunikovat se svým psem i na dálku, ale férovým a pro psa bezpečným způsobem, který ho netraumatizuje, právě naopak, který jej stimuluje k nadšenému plnění povelu.

Jediný výcvikový obojek na trhu umožňující stimulaci prostřednictvím nízkých impulsů. Nutné pro bezpečný, spolehlivý, etický a fér a moderní trénink s Vaším psem.

Prohlédněte si více o skvělých vymoženostech a technologických inovacích těchto elektronických obojků

 

Výcvikový obojek Chameleon® III B byl vynalezen pro efektivní a fér komunikaci s Vaším psem, pro Vaše pohodlí, zabezpečující jeho odolnost v každém počasí a diskrétnost. Jedná se o dálkový tréninkový obojek, který lze použít pouze jako vibraci, tón, LED, stimulaci nebo jakoukoli kombinaci výše uvedených možností. 

Chameleon® III B představuje to nejlepší ze světa výcvikových obojků – je to nástroj, kterým získáte neuvěřitelný výcvikový potenciál:

 

Obojek Chameleon® III-B je známý po celém světě jako nejdiskrétnější obojek na trhu , vyhovuje potřebám každého profesionála nebo amatérského psovoda, který chce diskrétnost, vysoké možnosti ve výcviku a funkčnost.

 Vodotěsný Chameleon® III-B představuje jedinečné patenty společnosti Martin System® ,  které zahrnují měření kontaktů (CMS), konzistentní spolehlivou stimulaci (SSC) a malý, ale výkonný nový vysokonapěťový transformátor (NHT), který umožňuje mimořádně malý design, extrémně dlouhou výdrž baterie v pohotovostním režimu a spolehlivou stimulace na všech úrovních.

 Chameleon® III-B také představuje patenty Chameleon®, které umožňují přidávání nebo odstraňování kontaktních bodů pro úpravu a regulaci citlivosti psa a změnu polohy kontaktních bodů, aby se zabránilo případné nekróze. (Ruku na srdce - kdo z Vás, kteří používáte elektronické obojky máte obojky s touto funkcí ?...)

S obojkem společnosti MARTIN SYSTEM® získáte něco, co Vás ve výcviku Vašeho psa posune opravdu do 21.století:  

S novou technologií bluetooth na Chameleon® III-B máme přístup k Doggify  – k bezplatné aplikaci od společnosti Martin System®. Po nainstalování Doggify do našeho telefonu (Android a Apple) můžeme okamžitě získat důležité informace o svém obojku – zda ​​máme funkční kontakt obojku s tělem psa (přesně víte, že např. pes nereaguje na Váš pokyn a stimul, neboť jej ignoruje, nebo proto, že není funkční kontakt obojku s tělem Vašeho psa a tedy stimul necítil...), jaká je teplota Vašeho psa (skvělá a praktická funkcionalita např. při převozu Vašeho psa autem v letním období), zda máme nabitou baterii atd.. může uživatel pomocí aplikace snadno nastavit výchozí úrovně stimulace a dokonale si přizpůsobit obojek svým potřebám pro dokonalý pracovní zážitek. 

Stiahnuť aplikáciu dogiffy CZ

                                

Chameleon® III-B může být skutečně jako chameleon – vizuálně a legálně přizpůsobený prostředí, ve kterém se nacházíte. Kvůli odlišné legislativě některé země stimulaci nepovolují – to lze na obojku snadno nastavit. Obojek i vizuálně nepůsobí jako elektronický obojek, je designově diskrétní, což oceňuje mnoho vlastníků Chameleon® III-B.

Chameleon® III-B je vybaven nabíjecí lithium-polymerovou baterií a lze jej nabíjet kabelem nebo indukcí.

Obojek Chameleon® III-B je revolucí evoluce. Profesionálové vědí proč .

 

Manuály:

 

 Videonávody:

  • PT3000 Spárování s Chameleon®III B

PT3000 Párování s Chameleon®III B z Martin System on Vimeo .

 

  • PT3000 Párování obou stran

PT3000 Pairing both side from Martin System on Vimeo .

 

  • K9 Spárování s Chameleon®III B

K9 Pairing s Chameleon® III B z Martin System on Vimeo .

 

  • Chameleon®III B Vymazat všechny ID

Chameleon®III B - Deleting all ID z Martin System on Vimeo .

 

  • Chameleon®III B Rozdíl mezi kontaktním měřením a režimem párování

Chameleon®III B - Difference mezi Contact Research and Pairing Mode z Martin System on Vimeo .

 

  • Chameleon®III B Doggify

K9 Connecting to Doggify od Martin System on Vimeo .

 

V naší nabídce naleznete kompletní řadu  moderních elektronických výcvikových obojků MARTIN SYSTEM® :

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: CHAMELEON® III B - Ikona výcvikových obojků
Záruka: 2 roky
Velikost obojku: Large / Medium / Small
Vodotěsnost: Vodotěsný obojek
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Hmotnost: 147 g
Dosah: 1000 m
Ovládané psy: 1 - 4
Stimulace: 18 úrovní
? Propojení obojku s mobilem: ano

Ukázka výcviku psa trénovaného s výcvikovým obojkem CHAMELEON®

Ukázka výcviku psa trénovaného s výcvikovým obojkem CHAMELEON®

1_Martin System - úvod1 CZ 2

Za světoznámou značkou elektronických výcvikových obojků  Martin System® stojí jeden z nejlepších kynologů světa Bart Bellon .

Jako jediný kynolog na světě se může  pochlubit sedmi tituly šampion belgického ringsportu (jedné z nejtěžších kynologických soutěží na světě) V roce 2002 Bart Bellon dokonce dosáhl nejvyššího skóre , jaké kdy kdo dosáhl (dříve i poté) na mistrovství v belgicku. 

Chcete vědět, jak to udělal? Odpovědí je jeho systém výcviku a výchovy psů známý jako NePoPo®, který doslova  tvoří   sebevědomé a agilní psy plnící každý povel v každém prostředí s velkým zanícením a to doslova srdcem a duší.

Jako přirozenou součást této výchovy a výcviku využívá Bart Bellon i elektronické výcvikové obojky Martin System® ,  na jejichž vývoji se sám podílel. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívají 6 klíčových technologií, které jiné elektronické obojky nemají a proto s nimi není možné dosáhnout takových výsledků, jako se zapojením elektronických výcvikových obojků Martin System® v kombinaci s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tady je stručná historie samotné značky  Martin System®:

1978

Společnost SA „Nouveaux Etablissements Charles Martin“ (dále jen „Martin System®“) byla založena M. Charlesem Martinem.

Prvotní hlavní činností společnosti byla distribuce a montáž elektrických topných systémů, zejména značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin se rozhodli diverzifikovat svoji činnost a investovat do výzkumu a vývoje systémů výcviku psů, zde se zrodila značka Martin System®

Z roku na rok aktivita související se systémy výcviku psů narůstala a byla vyvinuta celá škála produktů pro výcvik psů, ale i výcvik sokolů a také v obecném výcviku a dozoru zvířat.

2018

Akvizice společností BCBB

Více než deset let Bart & Michael Bellon , majitelé BCBB, úzce spolupracovali s Martin System® a M. Charlesem Martinem. Obchodní i technologická spolupráce přinesla společnosti významnou přidanou hodnotu při vývoji nových produktů.

Pro M. Charlese Martina bylo logickým krokem prodat a předat společnost BCBB.  Mezitím BCBB vyvinula své vlastní produkty využívající nejmodernější technologie v elektronice od Martin System.

Převzetí umožnilo společnosti Martin System® dále rozvíjet své produktové portfolio se správným zaměřením a potřebným tržním know-how. Zkušenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikem psů představují pro společnost neuvěřitelnou výhodu a odlišení, které můžete nyní využít i Vy !!!