Všechny platby u nás jsou zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 4 600,- Kč Doručení do 48 hodin (v pracovní dny) v celé ČR.

FINGER KICK red

FINGER KICK red je mimořádně praktický a užitečný doplněk pro ovládání elektronických výcvikových obojků Martin System a Chameleon. Mít při výcviku obě ruce volné a nemuset kromě jiných výcvikových pomůcek držet v ruce ještě dálkový ovladač od elektronického obojku – to ocení každý zkušený kynolog.

Ovladač  FINGER KICK  však ocení i běžní "pejskaři" - mít psa neustále pod kontrolou a to okamžitě díky miniaturnímu zařízení umístěnému na prstu ruky - je to diskrétní, praktické a velmi pohotové řešení - určitě vyzkoušejte - vřele doporučujeme !!!

3 717,40 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Kód: FK2R
FINGER KICK red
Doručení do 48 hodin
Doručení do 2 dnů
na jakoukoli adresu v ČR
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Spolehlivý servis
Spolehlivý záruční
a pozáruční servis

Detailní popis produktu

FINGER KICK

 

Skvělý doplněk - patentovaný Finger Kick je spárovatelný s Vaším dálkovým ovladačem Martin System a umožňuje Vám bezdrátově spouštět stimulační tlačítko na dálkovém ovladači bez použití rukou.

Mimořádně efektivní při výcviku (obě ruce máte volné, vysílač nemusíte držet v ruce, nebo jej mít zavěšený na krku), mimořádně oblíbený je však i pro jeho diskrétnost – například na vycházkách můžete mít pejska „na volno“ a komunikujete s ním jen prostřednictvím Finger Kick - malého zařízení navlečeného na prstu Vaší ruky - skvělé !!!

Patentovaný Finger Kick je spárován s vaším dálkovým ovladačem Martin System a umožňuje vám bezdrátově spouštět stimulační tlačítko na dálkovém ovladači bez použití rukou.

Díky hands-free „Finger Kick“ se můžete věnovat samotnému tréninku, nebo si užívat bezstarostně vycházku a zároveň si zachovat okamžitou kontrolu nad vaším mazlíčkem !!!

Funguje v okruhu až 25 m od vysílače.

Kompatibilita:

Finger Kick je kompatibilní s následujícími dálkovými ovladači Martin System:

  • Remote Control TT 1000 (možnost použití až 2 Finger Kick)
  • Remote Control PT 3000 (možnost použití až 4 Finger Kick)
  • Remote Control Beagle Master (možnost použití až 4 Finger Kick)
  • Dálkové ovládání TT4FK (možnost použití 1 Finger Kick)
  • Dálkové ovládání CTT (možnost použití až 4 Finger Kick)
  • Dálkové ovládání K9 (možnost použití až 4 Finger Kick)

 

 

 Manuál:

 

Videonávody:

  • PT3000 Spárování s Finger Kick

PT3000 - Pairing with Finger Kick z Martin System on Vimeo .

 

  • K9 Spárování s Finger Kick

K9 Pairing s FK z Martin System on Vimeo . 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

1_Martin System - úvod1 CZ 2

Za světoznámou značkou elektronických výcvikových obojků  Martin System® stojí jeden z nejlepších kynologů světa Bart Bellon .

Jako jediný kynolog na světě se může  pochlubit sedmi tituly šampion belgického ringsportu (jedné z nejtěžších kynologických soutěží na světě) V roce 2002 Bart Bellon dokonce dosáhl nejvyššího skóre , jaké kdy kdo dosáhl (dříve i poté) na mistrovství v belgicku. 

Chcete vědět, jak to udělal? Odpovědí je jeho systém výcviku a výchovy psů známý jako NePoPo®, který doslova  tvoří   sebevědomé a agilní psy plnící každý povel v každém prostředí s velkým zanícením a to doslova srdcem a duší.

Jako přirozenou součást této výchovy a výcviku využívá Bart Bellon i elektronické výcvikové obojky Martin System® ,  na jejichž vývoji se sám podílel. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívají 6 klíčových technologií, které jiné elektronické obojky nemají a proto s nimi není možné dosáhnout takových výsledků, jako se zapojením elektronických výcvikových obojků Martin System® v kombinaci s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tady je stručná historie samotné značky  Martin System®:

1978

Společnost SA „Nouveaux Etablissements Charles Martin“ (dále jen „Martin System®“) byla založena M. Charlesem Martinem.

Prvotní hlavní činností společnosti byla distribuce a montáž elektrických topných systémů, zejména značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin se rozhodli diverzifikovat svoji činnost a investovat do výzkumu a vývoje systémů výcviku psů, zde se zrodila značka Martin System®

Z roku na rok aktivita související se systémy výcviku psů narůstala a byla vyvinuta celá škála produktů pro výcvik psů, ale i výcvik sokolů a také v obecném výcviku a dozoru zvířat.

2018

Akvizice společností BCBB

Více než deset let Bart & Michael Bellon , majitelé BCBB, úzce spolupracovali s Martin System® a M. Charlesem Martinem. Obchodní i technologická spolupráce přinesla společnosti významnou přidanou hodnotu při vývoji nových produktů.

Pro M. Charlese Martina bylo logickým krokem prodat a předat společnost BCBB.  Mezitím BCBB vyvinula své vlastní produkty využívající nejmodernější technologie v elektronice od Martin System.

Převzetí umožnilo společnosti Martin System® dále rozvíjet své produktové portfolio se správným zaměřením a potřebným tržním know-how. Zkušenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikem psů představují pro společnost neuvěřitelnou výhodu a odlišení, které můžete nyní využít i Vy !!!