Všechny platby u nás jsou zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 4 600,- Kč Doručení do 48 hodin (v pracovní dny) v celé ČR.

NePoPo® Klack Klack Board Small

NePoPo® Klack Klack Board Small – skvělý výcvikový target, který si Vaše psy zamilují.

Klack Klack Board totiž vydává hluk, když se pes pohne nebo na ni zatlačí. Klack Klack Board se dodává ve velikosti 20 cm x 20 cm a je lehký, dá se s ním snadno cestovat a umístit kamkoli chcete! Psi to milují a vy to budete milovat také !!!

Klack Klack Board je koncipován jako kliker - budete-li využívat tento koncept ve výcviku , pes to bude milovat. Až pochopí, že kliknutím si sám přivolá odměnu – fantastická výcviková pomůcka pro zvyšování dřivu a motivace psa !!!

 

4 668,22 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení
Kód: BE-012
NePoPo® Klack Klack Board Small
Doručení do 48 hodin
Doručení do 2 dnů
na jakoukoli adresu v ČR
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Spolehlivý servis
Spolehlivý záruční
a pozáruční servis

Detailní popis produktu

NePoPo® Klack Klack Board Small – skvělý výcvikový target, který si Vaše psy zamilují.

Klack Klack Board totiž vydává hluk, když se pes pohne nebo na ni zatlačí. Klack Klack Board se dodává ve velikosti (20 cm x 20 cm) a je lehký, dá se s ním snadno cestovat a umístit kamkoli chcete! Psi to milují a vy to budete milovat také !!!

Klack Klack Board je koncipován jako kliker - budete-li využívat tento koncept ve výcviku , pes to bude milovat. Až pochopí, že kliknutím si sám přivolá odměnu – fantastická výcviková pomůcka pro zvyšování dřivu a motivace psa !!!

 

Trénink hrou – krátká zábava s využitím NePoPo® Klack Klack Board a elektronického výcvikového obojku CHAMELEON® III B –  Bart Bellon – jeden z nejlepších kynologů na světě:

...dělat z krmení zábavný čas pro psa i pro vás... malé zábavné hry pro rozvoj dřivu a chuti pracovat...

Doplňkové parametry

Kategorie: Výcvikové pomůcky
Záruka: 2 roky
Velikost desky: 20 cm x 20 cm

1_Martin System - úvod1 CZ 2

Za světoznámou značkou elektronických výcvikových obojků  Martin System® stojí jeden z nejlepších kynologů světa Bart Bellon .

Jako jediný kynolog na světě se může  pochlubit sedmi tituly šampion belgického ringsportu (jedné z nejtěžších kynologických soutěží na světě) V roce 2002 Bart Bellon dokonce dosáhl nejvyššího skóre , jaké kdy kdo dosáhl (dříve i poté) na mistrovství v belgicku. 

Chcete vědět, jak to udělal? Odpovědí je jeho systém výcviku a výchovy psů známý jako NePoPo®, který doslova  tvoří   sebevědomé a agilní psy plnící každý povel v každém prostředí s velkým zanícením a to doslova srdcem a duší.

Jako přirozenou součást této výchovy a výcviku využívá Bart Bellon i elektronické výcvikové obojky Martin System® ,  na jejichž vývoji se sám podílel. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívají 6 klíčových technologií, které jiné elektronické obojky nemají a proto s nimi není možné dosáhnout takových výsledků, jako se zapojením elektronických výcvikových obojků Martin System® v kombinaci s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tady je stručná historie samotné značky  Martin System®:

1978

Společnost SA „Nouveaux Etablissements Charles Martin“ (dále jen „Martin System®“) byla založena M. Charlesem Martinem.

Prvotní hlavní činností společnosti byla distribuce a montáž elektrických topných systémů, zejména značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin se rozhodli diverzifikovat svoji činnost a investovat do výzkumu a vývoje systémů výcviku psů, zde se zrodila značka Martin System®

Z roku na rok aktivita související se systémy výcviku psů narůstala a byla vyvinuta celá škála produktů pro výcvik psů, ale i výcvik sokolů a také v obecném výcviku a dozoru zvířat.

2018

Akvizice společností BCBB

Více než deset let Bart & Michael Bellon , majitelé BCBB, úzce spolupracovali s Martin System® a M. Charlesem Martinem. Obchodní i technologická spolupráce přinesla společnosti významnou přidanou hodnotu při vývoji nových produktů.

Pro M. Charlese Martina bylo logickým krokem prodat a předat společnost BCBB.  Mezitím BCBB vyvinula své vlastní produkty využívající nejmodernější technologie v elektronice od Martin System.

Převzetí umožnilo společnosti Martin System® dále rozvíjet své produktové portfolio se správným zaměřením a potřebným tržním know-how. Zkušenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikem psů představují pro společnost neuvěřitelnou výhodu a odlišení, které můžete nyní využít i Vy !!!