Všechny platby u nás jsou zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 4 600,- Kč Doručení do 48 hodin (v pracovní dny) v celé ČR.

Ovladač CTT 4 + Finger Kick + charging kit - NEW

Představujeme SET DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ CTT 4 A FINGER KICK – ultimátní vybavení pro majitele, amatérské i profesionální trenéry psy, kteří neuznávají kompromisy v efektivitě a snaží se povýšit komunikaci a vztah se svými čtyřnohými přáteli na zcela novou úroveň.

Tento exkluzivní set , navržený pro doplnění elektronických výcvikových obojků CHAMELEON®IV (obojek není součástí tohoto setu), spojuje nejnovější technologické inovace, aby revolučně změnil výcvik psů.

Nenechte si ujít jedinečnou šanci stát se lídrem v oblasti výcviku psů s naším limitovaným CTT 4. Objednejte si jej ještě dnes a vybavte se nástroji, které výrazně vylepší vaše metody a přinášejí výjimečné výsledky.

Nezůstávejte ve stínu, buďte tím, kdo určuje směr výcviku!

S radostí a hrdostí představujeme dlouho očekávanou novinku v oblasti výcviku psů – dálkový ovladač CTT 4, včetně nabíjecího kitu. Po letech tvrdé práce, výzkumu a vývoje, tým Martin System odhaluje své mistrovské dílo , které znamená skutečnou revoluci ve světě elektronických výcvikových obojků.

Představujeme vám produkt, který představuje vrchol moderních technologií a výcvikových metod. Chameleon® IV, vytvořený výjimečným týmem pod vedením Michaela a Barta Bellon, přináší nový rozměr efektivity a humanismu v tréninku vašich čtyřnohých přátel.

Co Dělá CTT 4 v kombinaci s Chameleon® IV tak výjimečným?

Revoluční a unikátní vlastností CTT 4 / Chameleon® IV je skutečnost, že prostřednictvím rádiového signálu se informace z obojku vracejí zpět do vysílače, což dává majiteli/cvičiteli psa okamžitou a neocenitelnou informaci: 

• Kontakt s pokožkou
• Kvalita rádiového signálu
• Teplota obojku
• Indikace stavu baterie vysílače/obojku(ů)

Objednejte si svůj ovladač CTT 4 již dnes a pořiďte si své místo na špičce výcvikových technologií.

Využijte této příležitosti stát se součástí této výcvikové revoluce. Set CTT 4+ Chameleon® IV není jen obyčejný výcvikový obojek, je to klíč k novému rozměru porozumění a komunikace s vaším psem. Objednejte si svůj ovladač nebo celý set již dnes a vstupte do budoucnosti výcviku psů s nejnovější technologií od Martin System!

27 761,84 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení
Kód: BE-126
Ovladač CTT 4 + Finger Kick + charging kit - NEW
SET CTT 4 REMOTE CONTROL & FINGER KICK 1
ZDARMAZDARMA
Doručení do 48 hodin
Doručení do 2 dnů
na jakoukoli adresu v ČR
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Spolehlivý servis
Spolehlivý záruční
a pozáruční servis

Detailní popis produktu

Ovladač CTT 4 + Finger Kick + charging kit - NEW

Představujeme SET DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ CTT 4 A FINGER KICK – ultimátní vybavení pro majitele a profesionály psů, kteří neuznávají kompromisy v efektivitě a snaží se povýšit jejich komunikaci a vztah se svými čtyřnohými přáteli na zcela novou úroveň. Tento exkluzivní set, navržený pro doplnění elektronických výcvikových obojků CHAMELEON®IV (nejsou součástí tohoto setu), spojuje nejnovější technologické inovace, aby revolučně změnil výcvik psů.

Popis produktu:

SET DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ CTT 4 A FINGER KICK otevírá novou éru výcviku psů, kde jsou na prvním místě efektivita, humanita a intuitivnost. Díky nejmodernějším technologickým novinkám nabízí tento set při práci se psem nesrovnatelnou přesnost, flexibilitu a pohodlí, což zaručuje výjimečné výsledky výcviku . Ať už jste zkušený profesionál nebo vášnivý majitel psa , tento set poskytuje nástroje potřebné pro bezprecedentní pokrok ve výcviku.

Opusťte tradiční metody a vstupte do světa, kde je výcvik psů nejen efektivnější, ale také laskavější a intuitivnější. S inovativními funkcemi jako je bezdrátové ovládání obojku, monitorování teploty, měření kontaktu a další, je SET DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ CTT 4 A FINGER KICK ideální volbou pro každého, kdo chce pro svého psa jen to nejlepší.

MARTINSYSTEM-240126-VisuelCTT4-RVB200-016

Top 5 Výhod produktu:

 1. Maximální efektivita a přesnost: Monitorujte klíčové parametry jako teplotu obojku (tělesnou teplotu vašeho psa), stav baterie a kvalitu rádiového signálu v reálném čase pro optimální výsledky výcviku.

 2. Přístup zaměřený na welfare: Využijte moderní technologie pro efektivní a zároveň šetrný výcvik, který udrží vašeho psa šťastného a motivovaného.

 3. Inovace na dosah ruky: Patentovaný FINGER KICK přináší revoluční způsob ovládání stimulačního tlačítka bezdrátově a bez použití rukou, což vám umožní zůstat plně soustředěný na výcvik.

 4. Vysoká úroveň přizpůsobivosti: S bezplatnou mobilní aplikací DOGGIFY můžete přizpůsobit nastavení ovladače CTT4 podle svých potřeb, ať už jde o úroveň stimulace, frekvenci obnovy dat, intenzitu osvětlení displeje ovladače nebo notifikační alarmy.

 5. Pohodlí a udržitelnost: Bezdrátové i kabelové nabíjení zajišťuje, že vaše zařízení budou vždy připravena k použití, zatímco úsporný režim a možnost uzamčení otočného tlačítka zabraňují nechtěnému vybití nebo neúmyslným změnám úrovně stimulace.

Objednejte si svůj SET DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ CTT 4 A FINGER KICK již dnes a vstupte do budoucnosti výcviku psů s nejnovější technologií od Martin System.

Buďte na špičce inovací a povyšte své výcvikové metody na novou úroveň. Tento set zahrnuje DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ CTT 4 se snadno čitelným podsvíceným barevným displejem, který vám umožňuje mít důležité parametry Chameleon® IV na dosah ruky, a patentovaný FINGER KICK, který umožňuje bezdrátové, bezkontaktní ovládání stimulačního tlačítka vašeho dálkového ovladače Martin System®.

Další zajímavé informace o produktu:

 • Zpětná vazba rádiového signálu: Zažijte revoluci s pátou generací technologie Martin System®, nabízející zpětnou vazbu na parametry Chameleon® IV jako jsou údaje o kontaktu, teplota obojku, stav baterie a kvalita signálu na vzdálenosti až 300 metrů.

 • Spánkový režim obojku: Ušetřete baterii vašeho Chameleon® IV, když není třeba jej používat, ovladatelné výhradně vaším dálkovým ovladačem CTT 4.

 • Uzamčení otočného tlačítka: Předcházejte nechtěným změnám úrovně stimulace tím, že si zajistíte své aktuální nastavení.

 • Podsvícení CTT 4: Přizpůsobte si jas displeje vašeho dálkového ovladače s DOGGIFY pro diskrétní výcviková sezení; podsvícení lze v případě potřeby vypnout.

 • Aplikace DOGGIFY: Získejte přístup k bezprecedentní úrovni informací a přizpůsobení prostřednictvím bezplatné aplikace DOGGIFY, včetně měření kontaktu a teploty, indikátorů úrovně baterie, přizpůsobení nastavení zařízení a mnohem více.

K9 Connecting to Doggify z Martin System® on Vimeo .

 • Bezdrátové Nabíjení: Rychlé a pohodlné nabíjení vašeho CTT 4 a Chameleon® IV s možnostmi bezdrátového i kabelového nabíjení.

Povyšte svůj zážitek z výcviku psů s SETEM DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ CTT 4 A FINGER KICK – svědectvím inovace a efektivity v moderním výcviku psů.

Doplňkové parametry

Kategorie: CHAMELEON® IV - příslušenství
Záruka: 2 roky

1_Martin System - úvod1 CZ 2

Za světoznámou značkou elektronických výcvikových obojků  Martin System® stojí jeden z nejlepších kynologů světa Bart Bellon .

Jako jediný kynolog na světě se může  pochlubit sedmi tituly šampion belgického ringsportu (jedné z nejtěžších kynologických soutěží na světě) V roce 2002 Bart Bellon dokonce dosáhl nejvyššího skóre , jaké kdy kdo dosáhl (dříve i poté) na mistrovství v belgicku. 

Chcete vědět, jak to udělal? Odpovědí je jeho systém výcviku a výchovy psů známý jako NePoPo®, který doslova  tvoří   sebevědomé a agilní psy plnící každý povel v každém prostředí s velkým zanícením a to doslova srdcem a duší.

Jako přirozenou součást této výchovy a výcviku využívá Bart Bellon i elektronické výcvikové obojky Martin System® ,  na jejichž vývoji se sám podílel. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívají 6 klíčových technologií, které jiné elektronické obojky nemají a proto s nimi není možné dosáhnout takových výsledků, jako se zapojením elektronických výcvikových obojků Martin System® v kombinaci s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tady je stručná historie samotné značky  Martin System®:

1978

Společnost SA „Nouveaux Etablissements Charles Martin“ (dále jen „Martin System®“) byla založena M. Charlesem Martinem.

Prvotní hlavní činností společnosti byla distribuce a montáž elektrických topných systémů, zejména značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin se rozhodli diverzifikovat svoji činnost a investovat do výzkumu a vývoje systémů výcviku psů, zde se zrodila značka Martin System®

Z roku na rok aktivita související se systémy výcviku psů narůstala a byla vyvinuta celá škála produktů pro výcvik psů, ale i výcvik sokolů a také v obecném výcviku a dozoru zvířat.

2018

Akvizice společností BCBB

Více než deset let Bart & Michael Bellon , majitelé BCBB, úzce spolupracovali s Martin System® a M. Charlesem Martinem. Obchodní i technologická spolupráce přinesla společnosti významnou přidanou hodnotu při vývoji nových produktů.

Pro M. Charlese Martina bylo logickým krokem prodat a předat společnost BCBB.  Mezitím BCBB vyvinula své vlastní produkty využívající nejmodernější technologie v elektronice od Martin System.

Převzetí umožnilo společnosti Martin System® dále rozvíjet své produktové portfolio se správným zaměřením a potřebným tržním know-how. Zkušenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikem psů představují pro společnost neuvěřitelnou výhodu a odlišení, které můžete nyní využít i Vy !!!