Všechny platby u nás jsou zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 4 600,- Kč Doručení do 48 hodin (v pracovní dny) v celé ČR.

Ovladač CTT 4 + Finger Kick + charging kit - NEW

Nezmeškejte příležitost!  předobjednávky přijímáme pouze do 4.2.2024!

Přidejte se k průkopníkům a získejte exkluzivní přístup k nejmodernějším technologiím pro efektivní výcvik psů. Představujeme vám exkluzivní novinku ve světě výcvikových obojků – inovativní přístup k tréninku pro náročné profesionály!

Nenechte si ujít jedinečnou šanci stát se lídrem v oblasti výcviku psů s naším limitovaným CTT 4. Předobjednejte si jej ještě dnes a vybavte se nástroji, které výrazně vylepší vaše metody a přinášejí výjimečné výsledky.

Nezůstávejte ve stínu, buďte tím, kdo určuje směr výcviku!

S radostí a hrdostí představujeme dlouho očekávanou novinku v oblasti výcviku psů – dálkový ovladač CTT 4, včetně nabíjecího kitu. Po letech tvrdé práce, výzkumu a vývoje, tým Martin System odhaluje své mistrovské dílo , které znamená skutečnou revoluci ve světě elektronických výcvikových obojků.

Představujeme vám produkt, který představuje vrchol moderních technologií a výcvikových metod. Chameleon® IV, vytvořený výjimečným týmem pod vedením Michaela a Barta Bellon, přináší nový rozměr efektivity a humanismu v tréninku vašich čtyřnohých přátel.

Co Dělá CTT 4 v kombinaci s Chameleon® IV tak výjimečným?

Revoluční a unikátní vlastností CTT 4 / Chameleon® IV je skutečnost, že prostřednictvím rádiového signálu se informace z obojku vracejí zpět do vysílače, což dává majiteli/cvičiteli psa okamžitou a neocenitelnou informaci: 

• Kontakt s pokožkou
• Kvalita rádiového signálu
• Teplota obojku
• Indikace stavu baterie vysílače/obojku(ů)

Omezená nabídka - Neváhejte! Tato revoluční novinka bude veřejně dostupná až od 5. února 2024 . Předobjednejte si svůj exemplář již dnes a pořiďte si své místo na špičce výcvikových technologií.

Důrazně upozorňujeme, že nabídka je kvůli výrobním kapacitám velmi omezená   a tento výjimečný produkt bude dostupný minimálně do konce března 2024 jen v omezeném počtu.

Nezmeškejte proto svou příležitost stát se součástí této výcvikové revoluce. Set CTT 4+ Chameleon® IV není jen obyčejný výcvikový obojek, je to klíč k novému rozměru porozumění a komunikace s vaším psem. Objednejte si svůj ovladač nebo celý set již dnes a vstupte do budoucnosti výcviku psů s nejnovější technologií od Martin System!

27 878,33 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Můžeme doručit do:
7.3.2024
Možnosti doručení
Kód: BE-126
Ovladač CTT 4 + Finger Kick + charging kit - NEW
SET CTT 4 REMOTE CONTROL & FINGER KICK 1
ZDARMAZDARMA
Doručení do 48 hodin
Doručení do 2 dnů
na jakoukoli adresu v ČR
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Spolehlivý servis
Spolehlivý záruční
a pozáruční servis