Všechny platby u nás jsou zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 4 600,- Kč Doručení do 48 hodin (v pracovní dny) v celé ČR.

SADA 2 KONTAKTNÍCH BODŮ 9mm PRO PRODUKT MICRO TRAINER B®

Sada 2 Kontaktních bodů 9mm pro MICRO TRAINER B: Ztratili se vám, nebo potřebujete nahradit kontaktní body pro váš MICRO TRAINER B?

Tato sada obsahuje 2 vysoce kvalitní kontaktní body 9 mm, které zajistí spolehlivou konektivitu – jsou snadno instalovatelné, čímž se rychle obnoví funkčnost vašeho zařízení.

245,83 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Možnosti doručení
Kód: ELU_9
SADA 2 KONTAKTNÍCH BODŮ 9mm PRO PRODUKT MICRO TRAINER B®
Doručení do 48 hodin
Doručení do 2 dnů
na jakoukoli adresu v ČR
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Spolehlivý servis
Spolehlivý záruční
a pozáruční servis

Detailní popis produktu

Sada 2 kontaktních bodů 9 mm pro MICRO TRAINER B

Dostali jste se do situace, kdy jste ztratili kontakty na MICRO TRAINER B, nebo potřebujete z jakéhokoli důvodu náhradu? Naše sada 2 kontaktních bodů je přesně to, co potřebujete. Tyto kontakty (9 mm) jsou speciálně navrženy pro použití s vaším MICRO TRAINER B a poskytují spolehlivé a efektivní připojení.

Každý kontakt je vyroben z kvalitních materiálů, což zaručuje jeho dlouhou životnost a maximální odolnost. Tato sada je ideálním řešením pro zajištění nepřetržité funkčnosti vašeho MICRO TRAINER B.

S touto sadou budete moci rychle a jednoduše obnovit plnou funkčnost vašeho MICRO TRAINER B. Ať už potřebujete náhradu nebo jen chcete mít po ruce náhradní díly, tato sada je pro vás ideálním řešením.

1_Martin System - úvod1 CZ 2

Za světoznámou značkou elektronických výcvikových obojků  Martin System® stojí jeden z nejlepších kynologů světa Bart Bellon .

Jako jediný kynolog na světě se může  pochlubit sedmi tituly šampion belgického ringsportu (jedné z nejtěžších kynologických soutěží na světě) V roce 2002 Bart Bellon dokonce dosáhl nejvyššího skóre , jaké kdy kdo dosáhl (dříve i poté) na mistrovství v belgicku. 

Chcete vědět, jak to udělal? Odpovědí je jeho systém výcviku a výchovy psů známý jako NePoPo®, který doslova  tvoří   sebevědomé a agilní psy plnící každý povel v každém prostředí s velkým zanícením a to doslova srdcem a duší.

Jako přirozenou součást této výchovy a výcviku využívá Bart Bellon i elektronické výcvikové obojky Martin System® ,  na jejichž vývoji se sám podílel. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívají 6 klíčových technologií, které jiné elektronické obojky nemají a proto s nimi není možné dosáhnout takových výsledků, jako se zapojením elektronických výcvikových obojků Martin System® v kombinaci s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tady je stručná historie samotné značky  Martin System®:

1978

Společnost SA „Nouveaux Etablissements Charles Martin“ (dále jen „Martin System®“) byla založena M. Charlesem Martinem.

Prvotní hlavní činností společnosti byla distribuce a montáž elektrických topných systémů, zejména značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin se rozhodli diverzifikovat svoji činnost a investovat do výzkumu a vývoje systémů výcviku psů, zde se zrodila značka Martin System®

Z roku na rok aktivita související se systémy výcviku psů narůstala a byla vyvinuta celá škála produktů pro výcvik psů, ale i výcvik sokolů a také v obecném výcviku a dozoru zvířat.

2018

Akvizice společností BCBB

Více než deset let Bart & Michael Bellon , majitelé BCBB, úzce spolupracovali s Martin System® a M. Charlesem Martinem. Obchodní i technologická spolupráce přinesla společnosti významnou přidanou hodnotu při vývoji nových produktů.

Pro M. Charlese Martina bylo logickým krokem prodat a předat společnost BCBB.  Mezitím BCBB vyvinula své vlastní produkty využívající nejmodernější technologie v elektronice od Martin System.

Převzetí umožnilo společnosti Martin System® dále rozvíjet své produktové portfolio se správným zaměřením a potřebným tržním know-how. Zkušenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikem psů představují pro společnost neuvěřitelnou výhodu a odlišení, které můžete nyní využít i Vy !!!