Všechny platby u nás jsou zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 4 600,- Kč Doručení do 48 hodin (v pracovní dny) v celé ČR.

Elektronický obojek Chameleon® IV LARGE + CTT 4 + Finger Kick + charging kit - NEW

Nezmeškejte příležitost! Rozjeďte výcvik s exkluzivním setem CTT 4 a Chameleon® IV 

Přidejte se k průkopníkům a získejte exkluzivní přístup k nejmodernějším technologiím pro efektivní výcvik psů. Představujeme vám exkluzivní set CTT 4 a Chameleon® IV – inovativní přístup k tréninku pro náročné profesionály!

Nenechte si ujít jedinečnou šanci stát se lídrem v oblasti výcviku psů s naším limitovaným setem CTT 4 a Chameleon® IV. Předobjednejte si jej ještě dnes a vybavte se nástroji, které výrazně vylepší vaše metody a přinášejí výjimečné výsledky.

Nezůstávejte ve stínu, buďte tím, kdo určuje směr výcviku!

S radostí a hrdostí představujeme dlouho očekávanou novinku v oblasti výcviku psů - Set CTT 4+ Chameleon® IV, včetně Finger Kick a nabíjecího kitu. Po letech tvrdé práce, výzkumu a vývoje, tým Martin System odhaluje své mistrovské dílo , které znamená skutečnou revoluci ve světě elektronických výcvikových obojků.

Představujeme vám produkt, který představuje vrchol moderních technologií a výcvikových metod. Set CTT 4 / Chameleon® IV, vytvořený výjimečným týmem pod vedením Michaela a Barta Bellon, přináší nový rozměr efektivity a humanismu v tréninku vašich čtyřnohých přátel.

Co Dělá CTT 4 / Chameleon® IV tak výjimečným?

Revoluční a unikátní vlastností CTT 4 / Chameleon® IV je skutečnost, že prostřednictvím rádiového signálu se informace z obojku vracejí zpět do vysílače, což dává majiteli/cvičiteli psa okamžitou a neocenitelnou informaci: 

• Kontakt s pokožkou
• Kvalita rádiového signálu
• Teplota obojku
• Indikace stavu baterie vysílače/obojku(ů)

Omezená nabídka - Neváhejte! Tato revoluční novinka je již v prodeji. Objednejte si svůj exemplář již dnes a pořiďte si své místo na špičce výcvikových technologií.

Důrazně upozorňujeme, že nabídka je kvůli výrobním kapacitám velmi omezená   a tento výjimečný produkt bude dostupný minimálně do konce března 2024 jen v omezeném počtu.

Nezmeškejte proto svou příležitost stát se součástí této výcvikové revoluce. Set CTT 4+ Chameleon® IV není jen obyčejný výcvikový obojek, je to klíč k novému rozměru porozumění a komunikace s vaším psem. Objednejte si svůj set již dnes a vstupte do budoucnosti výcviku psů s nejnovější technologií od Martin System!

50 708,63 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Můžeme doručit do:
7.3.2024
Možnosti doručení
Kód: BE-122
Elektronický obojek Chameleon® IV LARGE + CTT 4 + Finger Kick + charging kit - NEW
CHAMELEON® IV LARGE & CTT 4 & FINGER KICK 0
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA
Doručení do 48 hodin
Doručení do 2 dnů
na jakoukoli adresu v ČR
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Spolehlivý servis
Spolehlivý záruční
a pozáruční servis

Detailní popis produktu

Elektronický obojek Chameleon® IV LARGE + CTT 4 + Finger Kick + charging kit - NEW


Podívejte se do očí svému čtyřnohému příteli a představte si, že máte možnost posunout vaši komunikaci a vzájemné porozumění na zcela novou úroveň. S hrdostí vám představujeme špičkovou inovaci v tréninku psů - Set CTT 4 + Chameleon IV (Large) s Finger Kick a nabíjecí sadou.

Po letech neúnavné práce, výzkumu a odhodlání se podařilo týmu Martin System vytvořit mistrovské dílo , které vykročilo za hranice běžných možností. Set CTT 4+ Chameleon® IV není jen produkt, je to revoluce v technologii a přístupu k výcviku vašich čtyřnohých mazlíčků.

Představte si, že dokážete okamžitě získat informace o kontaktu kůže vašeho psa s obojkem, kvalitě rádiového signálu, teplotě obojku a úrovni nabití baterie – a to vše přímo na vašem vysílači. Právě taková je realita s naším Chameleon® IV, který vám poskytuje okamžité a neocenitelné informace pro efektivnější a humánnější trénink.

Nenechte si ujít možnost objednávky tohoto revolučního produktu, který byl oficiálně uveden na trh 5. února 2024. Počet kusů je limitován, proto neváhejte a pořiďte si svůj exemplář ještě dnes!Největší výhody produktu:

1. Inovativní feedback – Okamžité získání informací o kontaktu, signálu, teplotě a nabití.

2. Flexibilita použití – Pro jednoho nebo dva psy s možností individuálního nastavení programů.

3. Animal welfare  – Upřednostňování dobrých životních podmínek zvířat bez popírání vhodného negativního posílení + korekce a averzivní stimulace

4. Vysoká technologická úroveň – Produkt je výsledkem let vývoje a zavádí do světa výcviku psů nejmodernější technologie.

5. Exkluzivní nabídka – Limitovaná možnost předobjednávky zaručuje, že budete mezi prvními, kdo využije všech výhod tohoto revolučního produktu.


Nečekejte na změnu, buďte změnou . S Setem CTT 4+ Chameleon® IV (Large) otevřete novou kapitolu ve výcviku a vztahu s vaším psem. Objednejte si jej ještě dnes a zažijte rozdíl, který přináší pravá revoluce.

 

ZPĚTNÁ VAZBA RÁDIOVÉHO SIGNÁLU

Čtvrtá generace revoluce Martin System®!

Až do 300 m, CTT 4 zobrazuje zpětnou vazbu parametrů Chameleon® IV, jako jsou:

 • Kontaktní údaje o měření
 • Teplota obojku (°C nebo °F)
 • Úroveň baterie
 • Rádiová kvalita signálu

REŽIM SPÁNKU OBOJKA PODLE VZDÁLENOSTI

Šetřete životnost baterie vašeho Chameleon® IV, když jej nepotřebujete používat.

 • Podle vzdálenosti
 • Jen s vaším dálkovým ovladačem CTT 4


 

ZÁMKA OTOČNÉHO TLAČÍTKA

Vyhněte se nedobrovolným změnám úrovně tím, že zablokujete svou skutečnou úroveň stimulace 

  

CTT 4 PODSVÍCENÍ

Přizpůsobte si jas obrazovky dálkového ovládání CTT 4 pomocí DOGGIFY, abyste svého psa trénovali diskrétně.

V případě potřeby lze podsvícení vypnout. 

 

APLIKACE DOGGIFY

Pomocí bezplatné aplikace DOGGIFY APP získáte přístup k bezprecedentní úrovni informací a podpory.

 • Kontaktní měření
 • Měření teploty obojku
 • Indikace stavu baterie pro obojek i vysílač

Přizpůsobte nastavení svého zařízení:

 • Obnovovací frekvence údajů zpětné vazby
 • Alarm upozornění na CTT 4
 • Úroveň stimulace obojku
 • A mnohem více

 

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ

Nabíjejte CTT 4 a Chameleon® IV rychlou bezdrátovou nabíječkou nebo kabelovou nabíječkou. 

 

NEPOPO®

FOUR je speciálně navržen pro WELFARE zvířat. 

1_BE-111 MARTIN SYSTEM - Set K9® + Chameleon® III B (velký) + Finger Kick + nabíjecí souprava-PhotoRoom CZ

 

V naší nabídce naleznete také kompletní řadu  moderních elektronických výcvikových obojků MARTIN SYSTEM® :
 

 

 

1_Martin System - úvod1 CZ 2

Za světoznámou značkou elektronických výcvikových obojků  Martin System® stojí jeden z nejlepších kynologů světa Bart Bellon .

Jako jediný kynolog na světě se může  pochlubit sedmi tituly šampion belgického ringsportu (jedné z nejtěžších kynologických soutěží na světě) V roce 2002 Bart Bellon dokonce dosáhl nejvyššího skóre , jaké kdy kdo dosáhl (dříve i poté) na mistrovství v belgicku. 

Chcete vědět, jak to udělal? Odpovědí je jeho systém výcviku a výchovy psů známý jako NePoPo®, který doslova  tvoří   sebevědomé a agilní psy plnící každý povel v každém prostředí s velkým zanícením a to doslova srdcem a duší.

Jako přirozenou součást této výchovy a výcviku využívá Bart Bellon i elektronické výcvikové obojky Martin System® ,  na jejichž vývoji se sám podílel. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívají 6 klíčových technologií, které jiné elektronické obojky nemají a proto s nimi není možné dosáhnout takových výsledků, jako se zapojením elektronických výcvikových obojků Martin System® v kombinaci s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tady je stručná historie samotné značky  Martin System®:

1978

Společnost SA „Nouveaux Etablissements Charles Martin“ (dále jen „Martin System®“) byla založena M. Charlesem Martinem.

Prvotní hlavní činností společnosti byla distribuce a montáž elektrických topných systémů, zejména značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin se rozhodli diverzifikovat svoji činnost a investovat do výzkumu a vývoje systémů výcviku psů, zde se zrodila značka Martin System®

Z roku na rok aktivita související se systémy výcviku psů narůstala a byla vyvinuta celá škála produktů pro výcvik psů, ale i výcvik sokolů a také v obecném výcviku a dozoru zvířat.

2018

Akvizice společností BCBB

Více než deset let Bart & Michael Bellon , majitelé BCBB, úzce spolupracovali s Martin System® a M. Charlesem Martinem. Obchodní i technologická spolupráce přinesla společnosti významnou přidanou hodnotu při vývoji nových produktů.

Pro M. Charlese Martina bylo logickým krokem prodat a předat společnost BCBB.  Mezitím BCBB vyvinula své vlastní produkty využívající nejmodernější technologie v elektronice od Martin System.

Převzetí umožnilo společnosti Martin System® dále rozvíjet své produktové portfolio se správným zaměřením a potřebným tržním know-how. Zkušenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikem psů představují pro společnost neuvěřitelnou výhodu a odlišení, které můžete nyní využít i Vy !!!