Všechny platby u nás jsou zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 4 600,- Kč Doručení do 48 hodin (v pracovní dny) v celé ČR.

Elektronický obojek Chameleon® IV LARGE + CTT 4 + Finger Kick + charging kit - NEW

Nezmeškejte příležitost! Rozjeďte výcvik s exkluzivním setem CTT 4 a Chameleon® IV 

Přidejte se k průkopníkům a získejte exkluzivní přístup k nejmodernějším technologiím pro efektivní výcvik psů. Představujeme vám exkluzivní set CTT 4 a Chameleon® IV – inovativní přístup k tréninku pro náročné profesionály!

Nenechte si ujít jedinečnou šanci stát se lídrem v oblasti výcviku psů s naším limitovaným setem CTT 4 a Chameleon® IV. Objednejte si jej ještě dnes a vybavte se nástroji, které výrazně vylepší vaše tréninkové metody a přinesou výjimečné výsledky.

Nezůstávejte ve stínu, buďte tím, kdo určuje směr výcviku!

S radostí a hrdostí představujeme dlouho očekávanou novinku v oblasti výcviku psů - Set CTT 4+ Chameleon® IV, včetně Finger Kick a nabíjecího kitu. Po letech tvrdé práce, výzkumu a vývoje, tým Martin System odhaluje své mistrovské dílo , které znamená skutečnou revoluci ve světě elektronických výcvikových obojků.

Na dosah ruky máte produkt, který představuje vrchol moderních technologií a výcvikových metod. Set CTT 4 / Chameleon® IV, vytvořený výjimečným týmem pod vedením předních světových kynologů Michaela a Barta Bellon , přináší nový rozměr efektivity a humanismu v tréninku vašich čtyřnohých přátel.

Co Dělá CTT 4 / Chameleon® IV tak výjimečným?

Revoluční a unikátní vlastností CTT 4 / Chameleon® IV je skutečnost, že prostřednictvím rádiového signálu se informace z obojku vracejí zpět do vysílače, což dává majiteli/cvičiteli psa okamžitou a neocenitelnou informaci: 

• Kontakt s pokožkou
• Kvalita rádiového signálu
• Teplota obojku
• Indikace stavu baterie vysílače/obojku(ů)

Neváhejte! Tato revoluční novinka je již v prodeji. Objednejte si svůj exemplář ještě dnes a pořiďte si své místo na špičce výcvikových technologií.

Nezmeškejte svou příležitost stát se součástí této výcvikové revoluce. Set CTT 4+ Chameleon® IV není jen obyčejný výcvikový obojek, je to klíč k novému rozměru porozumění a komunikace s vaším psem.

Objednejte si svůj set již dnes a vstupte do budoucnosti výcviku psů s nejnovější technologií od Martin System!

50 496,74 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Kód: BE-122
Elektronický obojek Chameleon® IV LARGE + CTT 4 + Finger Kick + charging kit - NEW
CHAMELEON® IV LARGE & CTT 4 & FINGER KICK 0
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA
Doručení do 48 hodin
Doručení do 2 dnů
na jakoukoli adresu v ČR
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Spolehlivý servis
Spolehlivý záruční
a pozáruční servis

Detailní popis produktu

Elektronický obojek Chameleon® IV LARGE + CTT 4 + Finger Kick + charging kit - NEW


Podívejte se do očí svému čtyřnohému příteli a představte si, že máte možnost posunout vaši komunikaci a vzájemné porozumění na zcela novou úroveň. S hrdostí vám představujeme špičkovou inovaci v tréninku psů - Set CTT 4 + Chameleon IV (Large) s Finger Kick a nabíjecí sadou.

Po letech neúnavné práce, výzkumu a odhodlání se podařilo týmu Martin System vytvořit mistrovské dílo , které vykročilo za hranice běžných možností. Set CTT 4+ Chameleon® IV není jen produkt, je to revoluce v technologii a přístupu k výcviku vašich čtyřnohých mazlíčků.

Představte si, že dokážete okamžitě získat informace o kontaktu kůže vašeho psa s obojkem, kvalitě rádiového signálu, teplotě obojku a úrovni nabití baterie - a to vše přímo na vašem vysílači. Právě taková je realita s naším Chameleon® IV, který vám poskytuje okamžité a neocenitelné informace pro efektivnější a humánnější trénink.

Nenechte si ujít možnost objednávky tohoto revolučního produktu, který byl oficiálně uveden na trh 5. února 2024 a pořiďte si svůj Chameleon IV ještě dnes!


Největší výhody produktu:

1. Inovativní feedback – Okamžité získání informací o kontaktu, signálu, teplotě a nabití.

2. Flexibilita použití – Pro jednoho nebo dva psy s možností individuálního nastavení programů.

3. Animal welfare  – Upřednostňování dobrých životních podmínek zvířat bez popírání vhodného negativního posílení

4. Vysoká technologická úroveň – Produkt je výsledkem let vývoje a zavádí do světa výcviku psů nejmodernější technologie.

5. Exkluzivní nabídka – Buďte mezi prvními, kdo využije všech výhod tohoto revolučního produktu.


Nečekejte na změnu, buďte změnou . S Setem CTT 4+ Chameleon® IV otevřete novou kapitolu ve výcviku a vztahu s vaším psem. Objednejte si jej ještě dnes a zažijte rozdíl, který přináší pravá revoluce. 

ZPĚTNÁ VAZBA RÁDIOVÉHO SIGNÁLU

Čtvrtá generace revoluce Martin System®!

Až do 300 m, CTT 4 zobrazuje zpětnou vazbu parametrů Chameleon® IV, jako jsou:

 • Kontaktní údaje o měření
 • Teplota obojku (°C nebo °F)
 • Úroveň baterie
 • Rádiová kvalita signálu

REŽIM SPÁNKU OBOJKU

Šetřete životnost baterie vašeho Chameleon® IV, když jej nepotřebujete používat.

 • Podle vzdálenosti
 • Jen s vaším dálkovým ovladačem CTT 4


 

ZÁMKA OTOČNÉHO TLAČÍTKA

Vyhněte se nedobrovolným změnám úrovně tím, že zablokujete svou nastavenou úroveň stimulace  zámkem otočného tlačítka.

  

CTT 4 PODSVÍCENÍ

Přizpůsobte si jas obrazovky dálkového ovládání CTT 4 pomocí DOGGIFY.

V případě potřeby lze podsvícení i vypnout. 

 

APLIKACE DOGGIFY

Pomocí bezplatné aplikace DOGGIFY APP získáte přístup k bezprecedentní úrovni informací a podpory.

 • Kontaktní měření
 • Měření teploty obojku
 • Indikace stavu baterie pro obojek i vysílač

Přizpůsobte nastavení svého zařízení:

 • Obnovovací frekvence údajů zpětné vazby
 • Alarm upozornění na CTT 4
 • Úroveň stimulace obojku
 • A mnohem více

 

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ

Nabíjejte CTT 4 a Chameleon® IV rychlou bezdrátovou nabíječkou nebo kabelovou nabíječkou. 

 

NEPOPO®

Škola NePoPo® je světově uznávaná škola a komunita, která vyniká ve výchově psů.  Metodika výcviku psů NePoPo® byla vyvinuta Michaelem a Bartem Bellonem a představuje Negativní – Pozitivní – Pozitivní přípravu psů.

Více informací na  www.nepopotraining.com

Cílem metodiky je být nejlepším systémem výcviku psů, kde pes bude vždy reagovat na podnět a srdcem a duší.

Martin System® nikdy nedělá kompromisy v oblasti dobrých životních podmínek zvířat a při uvádění nejlepších produktů pro výchovu psů na trh.

Škola NePoPo® se zavazuje naučit své studenty a následovníky používat výlučně výcvikové obojky vhodné pro zvířata a používat je vhodným způsobem.

Kombinace těchto dvou přístupů založených na dokonalosti je ve psím světě jedinečná.

Máte zájem o hodiny NePoPo®?  Svůj požadavek pošlete na  info@nepopotraining.com

OCHRANA ZVÍŘAT A PRINCIPY ŠKOLY NEPOPO® JSOU INTEGRÁLNÍ SOUČÁSTÍ VŠECH PRODUKTŮ SPOLEČNOSTI MARTIN SYSTEM®

 1_BE-111 MARTIN SYSTEM - Set K9® + Chameleon® III B (velký) + Finger Kick + nabíjecí souprava-PhotoRoom CZ

 

S výcvikovým obojkem  Martin System Chameleon IV  si otevřete dveře do světa, kde se z vašeho psa stává nejen poslušný společník, ale i šampion , který v něm nepochybně je.

Tento vrcholový výcvikový nástroj , vytvořený na základě let zkušeností a inovací v kynologii, je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají to nejlepší ve výcviku svého psa. Každý pes může excelovat – as výcvikovými obojky Martin System Chameleon IV se tento potenciál může plně rozvinout.

Nechte se inspirovat možnostmi, které vám Martin System nabízí a proměňte každodenní výcvik na cestu k úspěchu . S našimi produkty není vynikající výsledek jen možností, ale jistotou. Protože víme, že každý pes si zaslouží být šampionem - a my jsme tady, abychom vám a vašemu pejskovi pomohli dosáhnout tohoto cíle. Objevte Chameleon IV a spolu posuňte hranice možného.

BE-111 MARTIN SYSTEM - Set K9® + Chameleon® III B (Large) + Finger Kick + charging kit-PhotoRoom(SK-EN)

 

Manuál:

 

Milí zákazníci,

chápeme, že výběr ideálního elektronického výcvikového obojku pro vašeho psa představuje důležité rozhodnutí , které může výrazně ovlivnit efektivitu tréninku a celkovou spokojenost vašeho pejska. S cílem zjednodušit tento proces a zajistit, abyste udělali nejlepší možný výběr , připravili jsme pro vás detailní srovnávací tabulku našich elektronických výcvikových obojků Martin System.

Tato tabulka je navržena tak, aby vám poskytla jasné a stručné srovnání mezi různými modely obojků, zahrnující klíčové vlastnosti a specifikace, které jsou pro vás při výběru důležité. Naleznete v ní:

 • Názvy modelů: Pronikavý přehled jednotlivých modelů, umožňující vám identifikovat ten, který nejlépe odpovídá vašim preferencím.
 • Dosah signálu: Užitečné informace o dosahu signálu, klíčové pro efektivní trénink v rozmanitých prostorách.
 • Úrovně stimulace: Detailní údaje o různých úrovních stimulace, umožňující jemné nastavení podle individuálních potřeb vašeho psa.
 • Vodotěsnost: Důležité informace o vodotěsnosti obojků a ovladačů, zaručující spolehlivost při tréninku v každém počasí.
 • Typ nabíjení: Podrobnosti o nabíjecích systémech, pro vaši pohodlnost.
 • Speciální funkce: Přehled unikátních vlastností, jako jsou například Bluetooth připojení nebo mobilní aplikace, které obohacují výcvikový zážitek.

Naším záměrem je zajistit, abyste v našem e-shopu našli všechny informace potřebné k učinění informovaného rozhodnutí , které bude nejlepší pro vás i vašeho psa . Věříme, že tato tabulka vám usnadní výběr a přispěje k ještě lepším výsledkům v tréninku vašeho psa.

Máte-li další dotazy nebo potřebujete asistenci při výběru, jsme tady pro vás. Nezapomeňte nás kontaktovat na info@dog-trainer-collar.com – s radostí vám pomůžeme najít ten pravý elektronický výcvikový obojek, který splní všechna vaše očekávání.

V naší nabídce naleznete také kompletní řadu  moderních elektronických výcvikových obojků MARTIN SYSTEM® :
 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: CHAMELEON® IV – to nejlepší ze světa výcviku
Záruka: 2 roky
Velikost obojku: Large (pre psy s obvodom krku nad 35 cm)
Vodotesnosť: Vodotěsný obojek i ovladač
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Hmotnosť:
Dosah: 1000 m
Ovládané psy: 1 - 2
Stimulace: 18 úrovní
Propojení obojku s mobilem: áno

1_Martin System - úvod1 CZ 2

Za světoznámou značkou elektronických výcvikových obojků  Martin System® stojí jeden z nejlepších kynologů světa Bart Bellon .

Jako jediný kynolog na světě se může  pochlubit sedmi tituly šampion belgického ringsportu (jedné z nejtěžších kynologických soutěží na světě) V roce 2002 Bart Bellon dokonce dosáhl nejvyššího skóre , jaké kdy kdo dosáhl (dříve i poté) na mistrovství v belgicku. 

Chcete vědět, jak to udělal? Odpovědí je jeho systém výcviku a výchovy psů známý jako NePoPo®, který doslova  tvoří   sebevědomé a agilní psy plnící každý povel v každém prostředí s velkým zanícením a to doslova srdcem a duší.

Jako přirozenou součást této výchovy a výcviku využívá Bart Bellon i elektronické výcvikové obojky Martin System® ,  na jejichž vývoji se sám podílel. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívají 6 klíčových technologií, které jiné elektronické obojky nemají a proto s nimi není možné dosáhnout takových výsledků, jako se zapojením elektronických výcvikových obojků Martin System® v kombinaci s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tady je stručná historie samotné značky  Martin System®:

1978

Společnost SA „Nouveaux Etablissements Charles Martin“ (dále jen „Martin System®“) byla založena M. Charlesem Martinem.

Prvotní hlavní činností společnosti byla distribuce a montáž elektrických topných systémů, zejména značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin se rozhodli diverzifikovat svoji činnost a investovat do výzkumu a vývoje systémů výcviku psů, zde se zrodila značka Martin System®

Z roku na rok aktivita související se systémy výcviku psů narůstala a byla vyvinuta celá škála produktů pro výcvik psů, ale i výcvik sokolů a také v obecném výcviku a dozoru zvířat.

2018

Akvizice společností BCBB

Více než deset let Bart & Michael Bellon , majitelé BCBB, úzce spolupracovali s Martin System® a M. Charlesem Martinem. Obchodní i technologická spolupráce přinesla společnosti významnou přidanou hodnotu při vývoji nových produktů.

Pro M. Charlese Martina bylo logickým krokem prodat a předat společnost BCBB.  Mezitím BCBB vyvinula své vlastní produkty využívající nejmodernější technologie v elektronice od Martin System.

Převzetí umožnilo společnosti Martin System® dále rozvíjet své produktové portfolio se správným zaměřením a potřebným tržním know-how. Zkušenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikem psů představují pro společnost neuvěřitelnou výhodu a odlišení, které můžete nyní využít i Vy !!!