Všechny platby u nás jsou zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 4 600,- Kč Doručení do 48 hodin (v pracovní dny) v celé ČR.

Elektronický obojek Chameleon® IV MEDIUM + charging kit - NEW

Nezmeškejte příležitost! Rozjeďte výcvik s exkluzivním obojkem Chameleon® IV – předobjednávky přijímáme pouze do 4.2.2024!

Přidejte se k průkopníkům a získejte exkluzivní přístup k nejmodernějším technologiím pro efektivní výcvik psů. Představujeme vám exkluzivní novinku ve světě výcvikových obojků: Chameleon® IV – inovativní přístup k tréninku pro náročné profesionály!

Nenechte si ujít jedinečnou šanci stát se lídrem v oblasti výcviku psů s naším limitovaným Chameleon® IV. Předobjednejte si jej ještě dnes a vybavte se nástroji, které výrazně vylepší vaše metody a přinášejí výjimečné výsledky.

Nezůstávejte ve stínu, buďte tím, kdo určuje směr výcviku!

S radostí a hrdostí představujeme dlouho očekávanou novinku v oblasti výcviku psů – výcvikový obojek Chameleon® IV, včetně nabíjecího kitu. Po letech tvrdé práce, výzkumu a vývoje, tým Martin System odhaluje své mistrovské dílo , které znamená skutečnou revoluci ve světě elektronických výcvikových obojků.

Představujeme vám produkt, který představuje vrchol moderních technologií a výcvikových metod. Chameleon® IV, vytvořený výjimečným týmem pod vedením Michaela a Barta Bellon, přináší nový rozměr efektivity a humanismu v tréninku vašich čtyřnohých přátel.

Co Dělá CTT 4 v kombinaci s Chameleon® IV tak výjimečným?

Revoluční a unikátní vlastností CTT 4 / Chameleon® IV je skutečnost, že prostřednictvím rádiového signálu se informace z obojku vracejí zpět do vysílače, což dává majiteli/cvičiteli psa okamžitou a neocenitelnou informaci: 

• Kontakt s pokožkou
• Kvalita rádiového signálu
• Teplota obojku
• Indikace stavu baterie vysílače/obojku(ů)

Omezená nabídka - Neváhejte! Tato revoluční novinka bude veřejně dostupná až od 5. února 2024 . Předobjednejte si svůj exemplář již dnes a pořiďte si své místo na špičce výcvikových technologií.

Důrazně upozorňujeme, že nabídka je kvůli výrobním kapacitám velmi omezená   a tento výjimečný produkt bude dostupný minimálně do konce března 2024 jen v omezeném počtu.

Nezmeškejte proto svou příležitost stát se součástí této výcvikové revoluce. Set CTT 4+ Chameleon® IV není jen obyčejný výcvikový obojek, je to klíč k novému rozměru porozumění a komunikace s vaším psem. Objednejte si svůj obojek nebo celý set již dnes a vstupte do budoucnosti výcviku psů s nejnovější technologií od Martin System!

26 609,98 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Můžeme doručit do:
7.3.2024
Možnosti doručení
Kód: BE-124
Elektronický obojek Chameleon® IV MEDIUM + charging kit - NEW
CHAMELEON® IV MEDIUM 1
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA
Doručení do 48 hodin
Doručení do 2 dnů
na jakoukoli adresu v ČR
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Spolehlivý servis
Spolehlivý záruční
a pozáruční servis

Detailní popis produktu

Elektronický obojek Chameleon® IV MEDIUM + charging kit - NEW


Podívejte se do očí svému čtyřnohému příteli a představte si, že máte možnost posunout vaši komunikaci a vzájemné porozumění na zcela novou úroveň. S hrdostí vám představujeme špičkovou inovaci v tréninku psů – výcvikový obojek  Chameleon® IV (MEDIUM) s nabíjecí sadou.

Po letech neúnavné práce, výzkumu a odhodlání se podařilo týmu Martin System vytvořit mistrovské dílo , které vykročilo za hranice běžných možností. Chameleon® IV není jen produkt, je to revoluce v technologii a přístupu k výcviku vašich čtyřnohých mazlíčků.

Představte si, že dokážete okamžitě získat informace o kontaktu kůže vašeho psa s obojkem, kvalitě rádiového signálu, teplotě obojku a úrovni nabití baterie – a to vše přímo na vašem vysílači. Právě taková je realita s naším Chameleon® IV, který vám poskytuje okamžité a neocenitelné informace pro efektivnější a humánnější trénink.

Nenechte si ujít možnost předobjednávky tohoto revolučního produktu, který bude oficiálně uveden na trh 5. února 2024. Počet kusů je limitován kvůli výrobním kapacitám až do konce března 2024, proto neváhejte a pořiďte si svůj exemplář ještě dnes!Největší výhody produktu:

1. Inovativní feedback – Okamžité získání informací o kontaktu, signálu, teplotě a nabití.

2. Flexibilita použití – Pro jednoho nebo dva psy s možností individuálního nastavení programů.

3. Animal welfare  – Upřednostňování dobrých životních podmínek zvířat bez popírání vhodného negativního posílení + korekce a averzivní stimulace

4. Vysoká technologická úroveň – Produkt je výsledkem let vývoje a zavádí do světa výcviku psů nejmodernější technologie.

5. Exkluzivní nabídka – Limitovaná možnost předobjednávky zaručuje, že budete mezi prvními, kdo využije všech výhod tohoto revolučního produktu.


Nečekejte na změnu, buďte změnou . S výcvikovým obojkem Chameleon® IV (MEDIUM) otevřete novou kapitolu ve výcviku a vztahu s vaším psem. Objednejte si jej ještě dnes a zažijte rozdíl, který přináší pravá revoluce.

 Upozornění:

CTT 4 / Chameleon® IV bude veřejně oznámen a dostupný až od 5. února 2024. Na předobjednávku produktů vám dáváme tedy jen několikadenní lhůtu, která začíná NYNÍ . Chceme také zdůraznit, že nabídka bude omezena do konce března 2024 z důvodu výrobních omezení.

 

V naší nabídce naleznete také kompletní řadu  moderních elektronických výcvikových obojků MARTIN SYSTEM® :
 

 

 

1_Martin System - úvod1 CZ 2

Za světoznámou značkou elektronických výcvikových obojků  Martin System® stojí jeden z nejlepších kynologů světa Bart Bellon .

Jako jediný kynolog na světě se může  pochlubit sedmi tituly šampion belgického ringsportu (jedné z nejtěžších kynologických soutěží na světě) V roce 2002 Bart Bellon dokonce dosáhl nejvyššího skóre , jaké kdy kdo dosáhl (dříve i poté) na mistrovství v belgicku. 

Chcete vědět, jak to udělal? Odpovědí je jeho systém výcviku a výchovy psů známý jako NePoPo®, který doslova  tvoří   sebevědomé a agilní psy plnící každý povel v každém prostředí s velkým zanícením a to doslova srdcem a duší.

Jako přirozenou součást této výchovy a výcviku využívá Bart Bellon i elektronické výcvikové obojky Martin System® ,  na jejichž vývoji se sám podílel. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívají 6 klíčových technologií, které jiné elektronické obojky nemají a proto s nimi není možné dosáhnout takových výsledků, jako se zapojením elektronických výcvikových obojků Martin System® v kombinaci s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tady je stručná historie samotné značky  Martin System®:

1978

Společnost SA „Nouveaux Etablissements Charles Martin“ (dále jen „Martin System®“) byla založena M. Charlesem Martinem.

Prvotní hlavní činností společnosti byla distribuce a montáž elektrických topných systémů, zejména značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin se rozhodli diverzifikovat svoji činnost a investovat do výzkumu a vývoje systémů výcviku psů, zde se zrodila značka Martin System®

Z roku na rok aktivita související se systémy výcviku psů narůstala a byla vyvinuta celá škála produktů pro výcvik psů, ale i výcvik sokolů a také v obecném výcviku a dozoru zvířat.

2018

Akvizice společností BCBB

Více než deset let Bart & Michael Bellon , majitelé BCBB, úzce spolupracovali s Martin System® a M. Charlesem Martinem. Obchodní i technologická spolupráce přinesla společnosti významnou přidanou hodnotu při vývoji nových produktů.

Pro M. Charlese Martina bylo logickým krokem prodat a předat společnost BCBB.  Mezitím BCBB vyvinula své vlastní produkty využívající nejmodernější technologie v elektronice od Martin System.

Převzetí umožnilo společnosti Martin System® dále rozvíjet své produktové portfolio se správným zaměřením a potřebným tržním know-how. Zkušenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikem psů představují pro společnost neuvěřitelnou výhodu a odlišení, které můžete nyní využít i Vy !!!