Všechny platby u nás jsou zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 4 600,- Kč Doručení do 48 hodin (v pracovní dny) v celé ČR.

Elektronický obojek Chameleon® IV MEDIUM + charging kit - NEW

Objevte revoluci ve výcviku psů

Zažijte budoucnost výcviku psů s CHAMELEON® IV MEDIUM & CTT 4 & FINGER KICK - čtvrtou generací inovací od Martin System®. Tento komplexní systém s označením MEDIUM je navržen pro psy s obvodem krku 28 až 40 cm  a doslova posouvá hranice možného v interakci mezi vámi a vaším psem.

Výjimečná kontrola a bezpečnost

CHAMELEON® IV MEDIUM & CTT 4 & FINGER KICK vám poskytuje absolutní kontrolu nad tréninkem vašeho psa za všech okolností. S funkcí zámku otočného tlačítka předejdete nechtěným změnám úrovně stimulace. Díky podsvícenému displeji CTT 4 můžete trénovat i v noci skutečnou lahůdkou je možnost úplné personalizace obojku prostřednictvím bezplatné mobilní aplikace DOGGIFY.

Bezpečný a efektivní trénink

S CHAMELEON® IV se můžete připravit na trénink v jakémkoli počasí a prostředí díky vodotěsnému designu a možnosti bezdrátového nabíjení. Patentovaný FINGER KICK umožňuje bezkontaktní spuštění stimulačního tlačítka, čímž vaše pozornost zůstává plně zaměřena na psa.

Technologie na dosah ruky

Revoluční a unikátní vlastností CTT 4 / Chameleon® IV je skutečnost, že prostřednictvím rádiového signálu  Vám obojek zasílá aktuální informace o kontaktu s pokožkou, kvalitě rádiového signálu, teplotě obojku a stavu baterie až do vzdálenosti 300 metrů, poskytující tak okamžitou zpětnou vazbu o stavu vašeho psa.

Limitovaná nabídka

Zabezpečte si svůj Chameleon® IV již dnes a nechte se pohltit výcvikovou revolucí, která je nyní dostupná nejen profesionálům, ale každému, kdo touží po nejlepším možném tréninku pro svého psa.

Vstupte do budoucnosti výcviku

Set CHAMELEON® IV MEDIUM + CTT 4 není jen obyčejný výcvikový obojek, je to klíč k novému rozměru porozumění a komunikace s vaším čtyřnohým přítelem. Objednejte si svůj set již dnes na www.dog-trainer-collar.com a vstupte do nové éry výcviku psů s nejnovější technologií od Martin System!

26 498,79 Kč
Dostupnost: Na objednávku
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení
Kód: BE-124
Elektronický obojek Chameleon® IV MEDIUM + charging kit - NEW
CHAMELEON® IV MEDIUM 1
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA
Doručení do 48 hodin
Doručení do 2 dnů
na jakoukoli adresu v ČR
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Spolehlivý servis
Spolehlivý záruční
a pozáruční servis

Detailní popis produktu

Elektronický obojek Chameleon® IV MEDIUM + charging kit - NEW


Podívejte se do očí svému čtyřnohému příteli a představte si, že máte možnost posunout vaši komunikaci a vzájemné porozumění na zcela novou úroveň. S hrdostí vám představujeme špičkovou inovaci v tréninku psů – výcvikový obojek  Chameleon® IV (MEDIUM) s nabíjecí sadou.

Po letech neúnavné práce, výzkumu a odhodlání se podařilo týmu Martin System vytvořit mistrovské dílo , které vykročilo za hranice běžných možností. Chameleon® IV není jen produkt, je to revoluce v technologii a přístupu k výcviku vašich čtyřnohých mazlíčků.

Představte si, že dokážete okamžitě získat informace o kontaktu kůže vašeho psa s obojkem, kvalitě rádiového signálu, teplotě obojku a úrovni nabití baterie - a to vše přímo na vašem vysílači. Právě taková je realita s naším Chameleon® IV, který vám poskytuje okamžité a neocenitelné informace pro efektivnější a humánnější trénink.

MARTINSYSTEM-240126-VisuelCTT4-RVB200-011
Největší výhody produktu:

1. Inovativní feedback – Okamžité získání informací o kontaktu, signálu, teplotě a nabití.

2. Flexibilita použití – Pro jednoho nebo dva psy s možností individuálního nastavení programů.

3. Animal welfare  – Upřednostňování dobrých životních podmínek zvířat bez popírání vhodného negativního posílení + korekce a averzivní stimulace

4. Vysoká technologická úroveň – Produkt je výsledkem let vývoje a zavádí do světa výcviku psů nejmodernější technologie.

5. Exkluzivní nabídka – buďte mezi prvními, kdo využije všech výhod tohoto revolučního produktu.


Nečekejte na změnu, buďte změnou . S výcvikovým obojkem Chameleon® IV (MEDIUM) otevřete novou kapitolu ve výcviku a vztahu s vaším psem. Objednejte si jej ještě dnes a zažijte rozdíl, který přináší pravá revoluce.

 

CHAMELEON® IV MEDIUM , navržený legendárním kynologem Bartem Bellonem a jeho týmem, představuje nejnovější generaci elektronických výcvikových obojků, které mění pravidla hry. Tento revoluční obojek není jen o technologii; je to o transformaci vaší interakce s vaším psem na základě porozumění, motivace a spolupráce.

Klíčové vlastnosti:

  • výcvik přes motivaci: CHAMELEON® IV je navržen ne k trestání, ale k budování motivace a touhy po práci u vašeho psa, čímž zajišťuje, že trénink je pro něj nejen příjemný, ale i plný zánětu.

  • Nepřetržitá zpětná vazba: V kombinaci s CTT 4, CHAMELEON® IV vytváří obousměrný komunikační systém, umožňující neustálou zpětnou vazbu mezi vámi a vaším psem, což maximalizuje efektivitu každé výcvikové hodiny.

  • Integrace s DOGGIFY APP: S použitím nejmodernější technologie, včetně Bluetooth a bezplatné mobilní aplikace DOGGIFY, nabízí CHAMELEON® IV jednoduché nastavení, monitoring a přizpůsobení, aby byl výcvik nejen efektivní, ale také příjemný.

  • Vodotěsný a nabíjecí: Se svou vodotěsnou konstrukcí a možnostmi bezdrátového nebo kabelového nabíjení, CHAMELEON® IV je připraven na jakékoli výcvikové prostředí a podmínky.

  • Etický přístup: CHAMELEON® IV, v souladu s filozofií NePoPo® (Negativně-Pozitivně-Pozitivní posílení), respektuje dobré životní podmínky zvířat, poskytující stimulaci prostřednictvím konstantních, jemných impulsů , čímž podporuje pozitivní reakci a radostné plnění povelů.

Proč CHAMELEON® IV MEDIUM?

Přechod od frustrace k harmonii ve vztahu s vaším psem je nyní možný s CHAMELEON® IV MEDIUM. Představte si výcvik, kde každý trénink je plný radosti, vzájemného porozumění a úspěchu. CHAMELEON® IV MEDIUM vám to umožní.

Udělejte krok k úspěchu:

Neváhejte a proměňte výcvik vašeho psa z boje ke spolupráci. Objednejte si CHAMELEON® IV MEDIUM ještě dnes a objevte novou dimenzi výcviku, kde důvěra, motivace a vzájemné porozumění jsou na prvním místě. Staňte se součástí revoluce ve výcviku psů s CHAMELEON® IV MEDIUM.

MARTINSYSTEM-240126-VisuelCTT4-RVB200-016

V naší nabídce naleznete také kompletní řadu  moderních elektronických výcvikových obojků MARTIN SYSTEM® :
 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: CHAMELEON® IV – to nejlepší ze světa výcviku
Záruka: 2 roky
Velikost obojku: Medium (pro psy s obvodem krku 28 až 40 cm)
Vodotesnosť: Vodotěsný obojek
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Hmotnost:
Dosah: 1000 m
Ovládané psy: 1 - 2
Stimulace: 18 úrovní
Propojení obojku s mobilem: ano

1_Martin System - úvod1 CZ 2

Za světoznámou značkou elektronických výcvikových obojků  Martin System® stojí jeden z nejlepších kynologů světa Bart Bellon .

Jako jediný kynolog na světě se může  pochlubit sedmi tituly šampion belgického ringsportu (jedné z nejtěžších kynologických soutěží na světě) V roce 2002 Bart Bellon dokonce dosáhl nejvyššího skóre , jaké kdy kdo dosáhl (dříve i poté) na mistrovství v belgicku. 

Chcete vědět, jak to udělal? Odpovědí je jeho systém výcviku a výchovy psů známý jako NePoPo®, který doslova  tvoří   sebevědomé a agilní psy plnící každý povel v každém prostředí s velkým zanícením a to doslova srdcem a duší.

Jako přirozenou součást této výchovy a výcviku využívá Bart Bellon i elektronické výcvikové obojky Martin System® ,  na jejichž vývoji se sám podílel. 

Elektronické výcvikové obojky Martin System®  využívají 6 klíčových technologií, které jiné elektronické obojky nemají a proto s nimi není možné dosáhnout takových výsledků, jako se zapojením elektronických výcvikových obojků Martin System® v kombinaci s NePoPo®.

 CHAMELEON® III B MEDIUM & K9 & FINGER KICK (2)

A tady je stručná historie samotné značky  Martin System®:

1978

Společnost SA „Nouveaux Etablissements Charles Martin“ (dále jen „Martin System®“) byla založena M. Charlesem Martinem.

Prvotní hlavní činností společnosti byla distribuce a montáž elektrických topných systémů, zejména značky ACEC.

1998

Charles Martin a jeho syn Joseph Martin se rozhodli diverzifikovat svoji činnost a investovat do výzkumu a vývoje systémů výcviku psů, zde se zrodila značka Martin System®

Z roku na rok aktivita související se systémy výcviku psů narůstala a byla vyvinuta celá škála produktů pro výcvik psů, ale i výcvik sokolů a také v obecném výcviku a dozoru zvířat.

2018

Akvizice společností BCBB

Více než deset let Bart & Michael Bellon , majitelé BCBB, úzce spolupracovali s Martin System® a M. Charlesem Martinem. Obchodní i technologická spolupráce přinesla společnosti významnou přidanou hodnotu při vývoji nových produktů.

Pro M. Charlese Martina bylo logickým krokem prodat a předat společnost BCBB.  Mezitím BCBB vyvinula své vlastní produkty využívající nejmodernější technologie v elektronice od Martin System.

Převzetí umožnilo společnosti Martin System® dále rozvíjet své produktové portfolio se správným zaměřením a potřebným tržním know-how. Zkušenosti Mr et Mrs Bellon s výcvikem psů představují pro společnost neuvěřitelnou výhodu a odlišení, které můžete nyní využít i Vy !!!